Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Самолeт бавно се снижава и лети над облаците. Мутра гледа през прозорчето и пита колегата си, който седи до него: - Абе, брато що толкова дълго не можем да кацнем? Другият помисля малко и отговаря: - Ми тоя смотаняк - пилота, не може да намери дупка в облаците сигурно...
Борци 3,964 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Неделчо, защо миришеш на спирт?! - Ами...поупотребих малко, с профилактична цел... - За какво? - За да не се простудя! - От какво ще се простудиш? - Къпах се в морето, а е хладно! - Защо? - Ами...за да изтрезнея... Учителката задала въпрос в час: -Дайте пример за международно сътрудничество? Иванчо вдигнал рака и казал: -Китаеца и Азис,Румънеца и Енчев. Приятелите са за тoва, да не се ревнуват, а да се редуват. Стоят си в хладилника 10 яйца. Първото казва: - Глей го онова яйце, в края! Ама каква муцуна, а? Второто: - Изрод. На хипар се прави. Третото: - Не го обиждайте, де! Може да е хормонално разстройство! А четвъртото: - Я млъквайте! Това е киви! Войник дежури на руска ядрена установка. По едно време задрямал и без да усети се облегнал на пулта. След малко запъхтян влиза командирът. Войникът сепнат козирува: - Господин генерал, разрешете да доложа: дежурството протича нормално… - Ти на това нормално ли му викаш бе, идиот с идиот! Ами Белгия къде е?!