В трамвая се качват две маскирани и въоръжени мутри. Единия стреля в тавана и вика:
- Всички на пода! Това е обир! Давайте парите! Полицията ги хваща още на следващата спирка и ги питат:
- Защо решихте да оберете трамвай? Хората обират банки, а вие трамвай.
- Ами стана грешка ... Гледаме отвън пише - "Банка ДСК"...
Мъж води козел на изложба на кучета:
- Регистрирайте ни, ако обичате.
Журито:
- Но това е козел.
Мъжът:
- А брадата!? Това е порода ризеншнауцер.
- А рогата!?
- Не се бъркайте в личния живот на моето куче!