Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В сервиза на "Мобиком" влизат двама: здрава мутра, цялата в злато и мъничък, омачкан интелигент. Мутрата се приближава към гишето, на което пише "Приемане и издаване на поръчки", вади един мобифон от джоба, трясва го на плота и казва: - Що за шибанящина е тва!!!! Зад гърба му притичва интелигентът, промушва глава в прозорчето и казва: - Извинете, господин Петров пита, защо не му работи мобифона... Девойката, която стои от другата страна на прозорчето, взима телефона и отива да провери. След известно време се връща и подава на мутрата друг телефон с думите: - Вашият се е счупил, моля вземете този... Мутрата взима телефона, поглежда го и казва: - Що за шибанящина е тва!!!! Интелигентът: - Господин Петров пита, как му се сменя батерията....
Борци 4,081 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сексапилна дама - секси дама след епилация. Трабантче се движи по тясна квартална уличка. Пред него върви жена с огромен задник. Шофьорът кривнал малко наляво, после малко надясно и с всичка сила се нацепил в задника на жената. Жената започва да крещи: - Абе идиот, не можа ли, да ме заобиколиш, бе.... Шофьорът смъква прозорчето и отговаря: - Ми не знаех, дали ще ми стигне бензина... Отива Айшето на гинеколог... - Докторе, тоз моя Хасан постоянно иска да правим секс... Омразна ми, какво да правя? Доктора: - Амии Айше..., ще му искаш пари! Айшето: - Добре де, ми колко пари да му искам..?! Доктора: - Е, колко... искай му 5 лв. Съгласила се Айшето и си трагнала... Прибира се Хасан от работа и вика: - Айше, хайде да си лягаме... А тя: - Аааа Хасане не може вече така, ще си плашташ...! Той: - Е, Айше ми колко искаш? Тя: - Хасане, 5 лв. ще ми дадеш. Той: - Ми нямам толкова, имам само 2 лв. Тя: - Аааа за 2 лв можеш само да я галиш! И почнал той да и я гали.... По едно време Айшето го бутнала и му казала: - Хасане, да дам 3 лв. на заем...? Мите, време е да окачиш пейката на пирона и да си харчиш парите! Чукча се връща от футболен мач. Среща приятел. Той го пита: - Какъв е резултата? - Две нула. - И кой би? - Как кой бе, тъпак. Едните нула и другите нула.