Бай Ганьо, американецът и французинът решили да се състезават кой ще издържи най-дълго заключен в стая с пор.
Влезнал първо французина, стоял няколко секунди и избягал навън.
Влиза след това американеца, стоял, стоял и по някое време и той драснал навън.
Влиза накрая Бай Ганьо. Минават час… два и другите двама се притеснили че българина може да се е задушил и да е умрял.
Отворили вратата и порът изхвърчал навън.
Като влизат вътре гледат Бай Ганьо си събул чорапите.
В сервиза на "Мобиком" влизат двама: здрава мутра, цялата в злато и мъничък, омачкан интелигент. Мутрата се приближава към гишето, на което пише "Приемане и издаване на поръчки", вади един мобифон от джоба, трясва го на плота и казва:
- Що за шибанящина е тва!!!!
Зад гърба му притичва интелигентът, промушва глава в прозорчето и казва:
- Извинете, господин Петров пита, защо не му работи мобифона...
Девойката, която стои от другата страна на прозорчето, взима телефона и отива да провери. След известно време се връща и подава на мутрата друг телефон с думите:
- Вашият се е счупил, моля вземете този...
Мутрата взима телефона, поглежда го и казва:
- Що за шибанящина е тва!!!!
Интелигентът:
- Господин Петров пита, как му се сменя батерията....