Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят няколко мутри в сауната. Звъни мобифон. Един от тях се приближава и го вдига: - Ало... да, скъпа... в сауната... с момчетата... да... до към 11. Какво да си купиш? Рокля? 1000 долара? Защо ти е нова рокля? Ще ходиш на театър... добре де, добре, знаеш ли къде са парите? Купи си! След малко пак се звъни. Същият вдига отново: - Ало... да, скъпа... в сауната... да, с момчетата... ами до 11. Какво да си купиш? Палто? Защо ти е десето палто? Заминаваш в планината? 50 хиляди? Добре де... знаеш къде са парите... След известно време отново се звъни и пак той вдига: - Ало... да, скъпа.... да, в сауната... да, с момчетата... да... до 11. Какво да си купиш? Кола? Защо ти е шеста кола? Да се изфукаш пред майка ти? Колко? 300 000? Добре де, купи си... знаеш къде са парите... Сваля телефона от ухото си и пита: - Абе пичове, чий е тоя мобифон бе?
Борци 4,529 прегледа
Следващ →

Още вицове

Рано сутринта, Гарабед си обул шортите и маратонките, и отишъл да потича около блока. Както си тичал случайно погледнал нагоре и видял как едно нощно шкафче го удря по главата. Запомнил от кой балкон е полетяло и след тримесечна кома завел дело. На процеса - Съдията: - Моля, първият свидетел да разкаже какво стана въпросната сутрин. Гарабед: - Обух си аз екипа и излязох да потичам и изведнъж едно нощно шкафче ме удари по главата, след което се събудих в Пирогов. Съдията: - Вторият свидетел, моля да разкаже какво стана въпросната сутрин. Мъжът: - Прибирам се аз от командировка и гледам жената гола лежи на леглото и балконската врата - отворена. Тичам аз на балкона и гледам един търчи гол отдолу, взех нощното шкафче и го засилих по него. Съдията: - Третият свидетел, моля да разкаже какво стана въпросната сутрин. Киркор: - Амиии, седя си аз в едно нощно шкафче… Клиент се качва в такси. Таксиджията без да иска пръднал. Пътникът усетил неприятната миризма и тактично попитал: - Извинете, колко коня е вашият автомобил? - Ами, 75. - Май един от тях се е насрал! Най-големия проблем по софийските улици - дефицитът на взаимно уважение. Една чукча говори с друга: - Утре заминавам за Карибите. - Как ще издържиш на тази жега? На сянка е +40 градуса. - Аз няма да стоя на сянка! Мутра в магазин за електоуреди се обръща към продавачката. - Една ютия. - Каква да бъде? По-мощна, по-слаба, с тефлоново покритие, с пара или без? - Такава, с която да боли повече...