Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят няколко мутри в сауната. Звъни мобифон. Един от тях се приближава и го вдига: - Ало... да, скъпа... в сауната... с момчетата... да... до към 11. Какво да си купиш? Рокля? 1000 долара? Защо ти е нова рокля? Ще ходиш на театър... добре де, добре, знаеш ли къде са парите? Купи си! След малко пак се звъни. Същият вдига отново: - Ало... да, скъпа... в сауната... да, с момчетата... ами до 11. Какво да си купиш? Палто? Защо ти е десето палто? Заминаваш в планината? 50 хиляди? Добре де... знаеш къде са парите... След известно време отново се звъни и пак той вдига: - Ало... да, скъпа.... да, в сауната... да, с момчетата... да... до 11. Какво да си купиш? Кола? Защо ти е шеста кола? Да се изфукаш пред майка ти? Колко? 300 000? Добре де, купи си... знаеш къде са парите... Сваля телефона от ухото си и пита: - Абе пичове, чий е тоя мобифон бе?
Борци 4,530 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кратък наръчник на летеца - Всяко излитане е по желание. Кацането е задължително! - Винаги се опитвай да изравниш броя на излитанията с броя на кацанията! - Летенето не е опасно! Катастрофите са опасни. - Когато се съмняваш за височината, дай нагоре. Никой още не се е сблъскал с небето. - Учи се от грешките на другите! Няма да живееш толкова дълго, че да ги направиш сам всичките. - Започваш с пълна торба късмет и с празна торба с опит. Задачата ти е да напълниш торбата с опита, преди да си изпразнил тази с късмета! - Помни винаги - гравитацията е закон, който не подлежи на обжалване! За да си оправи настроението, той прочете всички некролози във вестника. Качва се в автобуса пиян мъж. По някое време идва контрольор, а се оказва, че пияния е без билет: - За ракия имаш пари, а за билет - не? - Ама аз бях на гости и един приятел даде ракия - оправдава се пияният. - А защо не ти даде за път? - Как да не ми е дал..- и вади от джоба си шише ракия. От КАТ ми изпратиха снимка, на която превишавам скоростта. Пратих им видео, на което плащам глобата на катаджия в брой. - Така, какво още е полезно за здравето освен добрата храна и почивката? - ??? - Какво правите с жената 2-3 пъти седмично в седмицата, че и по-често? - Караме се!