- Искам да изпея песен за бирата!
- Добре, карай!
- Ще отида в планината,
ще поседна край реката,
главата с цвете ще накича,
и ще кажа: “Аз обичам...”
- Извинявай, ама къде става дума за бирата?
- Как къде? А “Аз обичам”?
Чета обяви за работа, в една от обявите има изискване - "опит с Visual Studio 2005 - не по-малко от 5 години". Хм, интересно, дали са намерили някой, или не...