Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Семейна двойка се подготвя за честване на сребърната си сватба. - Ще заколя пуйка - казва тя. - Защо да страда невинното животно? - пита мъжът. - По добре да заколим братовчедка ти, която ни запозна.
Семейни 2,014 прегледа
Следващ →

Още вицове

Интернет - това е рая за шизофреника. Там може не просто да раздвои своята личност, а и да устрои диалог със самия себе си, въвличайки в дискусия нищо неподозиращи потребители. Генко нещо се оплаква, мърмори си :"Да му се и невиди Интернета!...Шибан Интернет!". Питам го за причината, отговаря: - Жената замина командировка и сега ме кара всяка вечер да ходя из апартамента с лаптопа с включена уеб камера, за да види, че не съм поканил някой. Във влака - французин, англичанин, циганин и българин. Французинът си отваря куфара, пълен с най-различни видове кашкавал, реже две парченца и изхвърля всичко останало през прозореца. Циганинът го пита: - Какво правиш, бе? Защо изхвърляш всичката тая храна? А французина отговаря: - В моята страна имаме кашкавал в излишъци. Англичанинът си взима раницата, пълна с пакетчета чай, приготвя си един и изхвърля цялата раница през прозореца. Циганинът, изненадан пак, го пита: - Ама защо изхвърли чая, бе?... - В моята страна има чай колкото искаш. Българинът се пресяга, вади от торбата питка, една буца сирене, 5 кебапчета и бутилка вино. Изпива и изяжда всичко до последната троха. Циганина: - Какво става, в твоята страна май нищо не е в излишък, а? Българинът хванал черньото и го метнал през прозореца... Пенсионерите предупреждават, че избират подследен отчаян ход: Ако не им се осигури достоен живот, ще спрат да умират. Коментатор: - Нашият национален продължава, както и преди, да си играе своята игра....Да..А все пак трябваше да играе футбол...