Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Любовта эаменя всичко, но не може нищо да эамести любовта.ШАНДОР ПЕТЬОФИ
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Военен лагер някъде в планината. Старшината излиза сутринта от палатката и се провиква: - Колко е хубаво сред майката природа! А ехото по навик отговаря: - Майката, майката, майката...
Любими Герои
03.10.2017
3,194 прегледа
Следващ →
Още вицове
Социолози са установили, че огромните задръствания в София не са нищо друго освен носталгия на гражданите по многочасовите опашки от времето на социализма.
Шерлок Холмс се събужда сутринта, отива в кухнята и заварва там доктор Уотсън. Поглежда го изпитателно и казва: - Уотсън, пак си гледал порно цяла нощ. - А как се досетихте, Холмс? - Първо: Очите ви са зачервени. - Правилно, а второ? - А второ, друго освен порно нямам.
В Народното събрание сменят креслата. От старите стърчат пирони, които вече успели да повредят немалко депутатски мозъци.
Събрали се трима старци и си говорели за секса. Първия старец се хвали: - още го мога , мога го , като се съберем с бабата , тъй ми идва от вътре и ха да стане работата , колената ма заболяват и всичко се проваля , ама иначе си го мога като на млади години. Втория старец и той се хвали : -и аз го мога , като 20годишно момче съм , ама аха да стане работата с бабата и като захлопа сърцето , сърцето е виновно , но иначе го мога. Третия старец и той нарежда похвали - и аз го мога , ей го на , днеска прислужницата се навела да чисти и като ми се надупила , аз аха я награбя , а пък тя ми вика , стига господине , днеска за четвърти път вече , та и аз го мога ама паметта , паметта е виновна
- Келнер, в супата ми има муха, бихте ли ми казали какво означава това?! - възмущава се клиент. - Съжалявам сър, не съм гадател.