Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Оптимист - човек който отива в тоалетната без да провери дали има хартия. Реалист - човек който отивайки в тоалетната си носи и книга. Песимист - човек който отивайки в тоалетната си носи и книга и ролка хартия.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
- Как можеш да разсмееш блондинка в петък? - Като й разкажеш виц във вторник.
Блондинки
03.10.2017
3,129 прегледа
Следващ →
Още вицове
Радостта е вечна, тя никога не умира;скръбта е илюзия, тя никога няма да оживее.
Две блондинки се разхождали и срещу тях идвал един военен.Разминали се и едната блондинка казала веднага на другата: -Я виж на тоя военен колко много са му мръсни пагоните! Военният я чул и веднага и отговорил: -Ще са мръсни как няма да са мръсни!Така е!Това е от такива като вас,които си не мият краката!
Мъж и жена в леглото. Изведнъж жената вика: - Бързо ставай и скачай през прозореца, мъжът ми си идва ! - Ама, как да скачам, виж какъв дъжд вали?! - Скачай веднага, мъжът ми носи пистолет, ще ни убие и двамата. Нямало какво да прави, скача мъжът през прозореца и както си е чисто гол тича под дъжда. Пътят му минава през парка, а там трима тичат за спорт и здраве. Нашият тръгва след тях и единият го пита: - Често ли тичаш в парка? - Мда, всеки ден, полезно е за здравето. После другият го пита: - А, защо тичаш гол? - Ами, така е добре за кожата да диша. И третият: - А, винаги ли тичаш с презерватив? - Оо, не, само когато вали.
Една студентка влиза в стаята на младия си учител и започва да си разкопчава блузата. - Бих направила всичко, за да изкарам този изпит! - Мммм... абсолютно всичко ли? - Да! - казала тя и се притиснала до учителя. - А би ли... учила?
- Какво е глупак? - Глупакът е човек, който се изразява така, че друг не може да го разбере. Разбра ли? - Не!