Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Докторе, имам грип. Какво да правя? - Застанете по-далече от мене.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Защо не вземем брат ти на дискотека с нас??? - Ебаваш ли се, та той е глух!!! - Ама те видео стената са я сложили точно за такива хора!
Черен хумор
03.10.2017
1,853 прегледа
Следващ →
Още вицове
Заекът отишъл в сладкарница: - Имате ли торта с моркови? - попитал. - Нямаме - отвърнал продавачът. На следващия ден заекът пак отишъл. - Имате ли торта с моркови? - Не - бил отговорът. Продавачите решили да поръчат торта с моркови за заека. На следващия ден: - Имате ли торта с моркови? - Имаме. - Много е гадна, нали? - попитал заекът.
- Как гласуват депутати ни, по съвест или по закона? - По тарифа.
Маниак на преглед при психиатър. Психиатърът: - Кажете ми какво е това - две колелца, две дръжки, а по средата гвоздей? - Ами, това е някакъв очилатко, а между очите му са забили пирон! - Не познахте. Ножица. - Забили са му ножица?! Баси маниашкото!
- Мамо, мамо, а как завърши филмът по телевизията? - Хладнокръвният убиец сложи трупа във ваната, заля го със сярна киселина, изчака да се разтвори и пусна водата, за да изтече в канала... Хайде, миличко, заспивай, сънувай сладки сънчета...
Мъж го местят в нова килия. Естествено с нов скилиник. А на тоя имал няколко татуировки на на лявата ръка " Б " на гърдите му " Т " на дясната му ръка " К " а на оная му работа " Б-Т-К ". Един ден се престрашил и го попитал какви са тия татуировки, a то му отговорил -" Б " за бати , " Т " за тати , " К " за кака. -А какво е това " Б-Т-К" ? -Kak kакво е "БТК" за тебе е !