Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо не вземем брат ти на дискотека с нас??? - Ебаваш ли се, та той е глух!!! - Ама те видео стената са я сложили точно за такива хора!
Черен хумор 1,853 прегледа
Следващ →

Още вицове

Заекът отишъл в сладкарница: - Имате ли торта с моркови? - попитал. - Нямаме - отвърнал продавачът. На следващия ден заекът пак отишъл. - Имате ли торта с моркови? - Не - бил отговорът. Продавачите решили да поръчат торта с моркови за заека. На следващия ден: - Имате ли торта с моркови? - Имаме. - Много е гадна, нали? - попитал заекът. - Как гласуват депутати ни, по съвест или по закона? - По тарифа. Маниак на преглед при психиатър. Психиатърът: - Кажете ми какво е това - две колелца, две дръжки, а по средата гвоздей? - Ами, това е някакъв очилатко, а между очите му са забили пирон! - Не познахте. Ножица. - Забили са му ножица?! Баси маниашкото! - Мамо, мамо, а как завърши филмът по телевизията? - Хладнокръвният убиец сложи трупа във ваната, заля го със сярна киселина, изчака да се разтвори и пусна водата, за да изтече в канала... Хайде, миличко, заспивай, сънувай сладки сънчета... Мъж го местят в нова килия. Естествено с нов скилиник. А на тоя имал няколко татуировки на на лявата ръка " Б " на гърдите му " Т " на дясната му ръка " К " а на оная му работа " Б-Т-К ". Един ден се престрашил и го попитал какви са тия татуировки, a то му отговорил -" Б " за бати , " Т " за тати , " К " за кака. -А какво е това " Б-Т-К" ? -Kak kакво е "БТК" за тебе е !