Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съвременно проклятие - цял живот за спестовна касичка да събираш пари!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Две блондинки си пият сутрешното кафе. - Е, муцка много готин GSM си си купила, може ли да го разгледам? - Гледай бе, муцка. - Ама ти не си го включила. Какъв ти е pin-кода? - Четири звездички бе муцка
Блондинки
03.10.2017
3,148 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един програмист не отивал на работа 4 дни подред. Началството изпратило хора до дома да проверят какво се е случило. Почукали. Нямало отговор. Почакали. Пак почукали. Пак нямало отговор. Почакали още. Изкъртили вратата. Потърсили в квартирата - никъде го нямало. Приближили се до ваната и видяли посинялото тяло на програмиста и купчина изпразнени опаковки от шампоан... Вдигнали една от тях и им станало ясно защо е умрял програмиста. Инструкция за използване: "Намокрете главата. Нанесете шампоана. Внимателно разтъркайте. Изплакнете! Повторете!"
Моми4енце се прибира в къшти и казва на майка си: мамо, мамо, днес ми писаха 6 Майката: Е кво толкова нали си болна от Рак!
Двама дядовци си седят на една пейка и си говорят: - Абе, верно ли, че бай Иван от нащо село спечелил Москвич от лотарията? - Абе, хем е верно, хем не е верно. - Е, как тъй хем верно, хем не’й верно? - Еми... не е бай Иван, ’ми бай Петър... не от наш’то село, ’ми от съседното... не’й Москвич, ’ми е Волга... и не я е спечелил, ’ми го е блъснала...
Стопанин на куче се извинява на ухапаната от него жена: - Много съжалявам... Кучето ми обикновено е кротко и не хапе, но сигурно вашият парфюм мирише като този на тъща ми.
Когато бях на 16 години си мечтаех да си имам гадже с големи цици. На 18 най-после си намерих. Но нямаше никакви чувства. Затова реших да си търся сантиментално и много чувствително момиче. На 21 си намерих. Тя беше толкова чувствителна, че се разплакваше от най-малкото нещо. По цял ден плачеше за какво ли не, а от време навреме заплашваше, че ще се самоубие. Затова реших, че ми трябва темпераментно, динамично момиче. На 26 си намерих. Тя кипеше от енергия, започваше едновременно десет неща и без да завърши нито едно на другия ден започваше нови десет. Отначало беше много интересно, но после започнах да се чувствам като идиот около нея. Много енергия, но без посока. Реших да си търся умно и практично момиче. На 31 я намерих и се ожених за нея. Тя беше много умна и здраво стъпила и с двата си крака на земята. Беше толкова практична, че се разведе с мене и ми взе всичко което имах. Сега съм стар и мъдър. И си търся момиче с големи цици.