Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки си пият сутрешното кафе. - Е, муцка много готин GSM си си купила, може ли да го разгледам? - Гледай бе, муцка. - Ама ти не си го включила. Какъв ти е pin-кода? - Четири звездички бе муцка
Блондинки 3,151 прегледа
Следващ →

Още вицове

Старшината крещи пред ротата: — Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? Мълчание. — Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? Ротата пак мълчи. — За последен път питам! Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? — Аз… – плахо пристъпва напред един войник. — Добре. Идваш с мен да си допиваме да ни мине махмурлука. Останалите заминават да окопават градинката. Един мъж започнал да се съмнява в честите посещения на жена си при гинеколога. Веднъж решил да провери и като влязъл в кабинета на доктора видял жена си и гинеколога в еротична поза. — Какво правите? — Правя вътрешен масаж на матката – отговорил доктора. — Ейй, добре че съм вишист за да ти повярвам, ако бях среднист щях да помисля, че я чукаш! Попълвайки анкетата, в графата "Семейно положение" написа "Спасил се!" По какво са сходни футболът и сексът? - И двете са богати на положения. - И при двете калният терен не е за предпочитане. - И двете се излъчват по кодирани телевизионни програми. - И двете след края приключват под душа. - И при двете резултатът е важен. - И при двете можеш да попаднеш в положение на засада. - И при двете има преки и непреки свободни удари. - И двете могат да се отложат. - И при двете има професионалисти и аматьори. - И при двете след известно време има юбилей. - И при двете е нужна загрявка, преди всяко начало. - И двете при професионалисти имат мениджъри. - И при двете има риск за контузия. - И двете се наказват при фал отзад. - И при двете има страх в чужд терен. Двама си говорят относно ЗЕС (Закона за електронните съобщения): - Добре де, щом ще следят мейлите - кой с кой си пише, тогава излиза, че за да не ти нарушат правата, трябва да си пишем хартиени писма, тях нали не ги следят? - А кой ти каза, че не го правят :)?!