Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Можеше да подредиш поне малко къщата, след като си се прибрал по-рано! - Нямах никаква възможност, скъпа... - Защо? - Защото през цялото време те чаках с отворени обятия...
Семейни 2,982 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вълкът предложил на кучето: - Хайде да си поиграем? Кучето се разтреперило: - Страх ме е, Вълчо! Може да ме изядеш! - Спокойно, ще си сложа наморник - предложил Вълчо. Сложил си наморник, а кучето пак трепери. - Добре, ще си вържа и краката - навил се вълкът. Кучето пак трепери. - А сега защо трепериш? - От вълнение. За първи път ще ям вълче месо... Двама чукчи се загубили в тайгата. Скитали, скитали, по едно време единия казал на другия: - Абе, дай да направим нещо за да ни открият. другият отговорил : - Ами добре, ти какво предлагаш, да викаме или да стреляме ? - Абе дай да стреляме - отговорил първият. Стреляли те и продължили да обикалят. След малко единият се сетил : - Хайде пак да стреляме, дано има ефект този път! Речено сторено, стреляли отново и продължили да се лутат. И така дълго време ходили стреляли, ходили, стреляли, по едно време първия се обадил: -Абе, я стига сме стреляли, че ни свършиха стрелите, дай да викаме! - Приятно ми е, Бонд, Джеймс Бонд. - И аз се радвам да се запознаем. Дам. Ван Дам. Клод Ван Дам. Жан Клод Ван Дам. Срещат се двама приятели: - Ти ходи ли да гледаш концерта на площад "Батенберг" на Нова година? - Не, гледах го по телевизията. - А аз го гледах на живо... как "пеят и свирят" всички на запис... Двама рибари си говорят: - Вчера хванах ееееййй такъв шаран (показвайки с рака почти до рамото). - Дааа бее, не е вярно. Аз пък хванах еедно фенерче, даже светеше. - Да бе да светеше, не може да бъде!!! - Е добре ти намали от рибата, аз ше го изгася!