- Знаеш ли ,че като си в командировка, при жената ти има направо опашка от мъже!
- И какво предлагаш? Да се разведа и после цяла нощ на опашка ли да чакам!?
- Можеше да подредиш поне малко къщата, след като си се прибрал по-рано!
- Нямах никаква възможност, скъпа...
- Защо?
- Защото през цялото време те чаках с отворени обятия...