Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
За пръв път жена кара колата сама. По пътя нещо издрънчава, тя спира, взема го, слага го в багажника и продължава. Прибира се у дома и моли мъжа си да прегледа колата. - Колата е в ред, но трябва да върнеш капака на водопроводната шахта.
Семейни 3,031 прегледа
Следващ →

Още вицове

АЙ ЕМ БЪЛГАРЧЕ Ай ем българче. Обичам наште маунтинс зелени. Българче да се наричам - ит из фърстли джой фор мене. Ай ем българче. Фром Кричим. Днес ай лив ин Саут Дакота. Тук май мадър енд май чичо правят мъни в бизнес готин. С ТИРА-а чичов отпътувах на петнайсет, сиреч - фифтийн. Моят чичо с гърлс търгува, мадър бачка в клуб фор стриптийз. Бът ай българче оставам, по душа, сърце енд боди. Невър няма да забравя брадърс Кирил и Методи. Май народ из вери древен! Май народ из вери твърд! Ай ем българче. Форевър. Чак до финиш ъф ъ уърлд. Младеж закъснява и шефът му се кара: - Закъсняхте повече от два часа и половина. Имате ли оправдание? - Да, ще ставам баща. - Честито! Кога? - След девет месеца. Връща се Иванчо от училище омърлушен. Вкъщи го питат: - Какво става? Защо си нацупен? - Защото в училище ме подиграват, че съм сричал като Симеончо.... - Ето, пийни ракия. - Глът! - По-добре ли си? - По-добре! ... Не си ти, когато си трезвен! В Пловдив на главната по кафетата всеки сяда, така че да гледа кой минава. Само тези който са с гаджета сядат с гръб да не се разсейват.