Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
От едно списание правят анкета - кой командва вкъщи, мъжът или жената? Разпитват една жена: - Кой взима важните решения у вас? - Ами как, мъжът ми... Всичко важно той го решава, аз се занимавам само с дреболиите. - Например? - Ами той решава най-глобалните неща, а аз се занимавам така... с ежедневието, с бита - подробностите, един вид. - По-конкретно? - Ами по-конкретно... Аз например решавам какво ще има за обед, къде да излезем вечерта, каква рокля да си купя, какви тапети да сложим в спалнята, къде да си купим къща, мъжът ми каква работа да си търси... - А какви са важните неща, които той решава? - О, ами нали ви казах - глобалните неща... Дали подкрепяме разширяването на Европейския съюз, дали сме за ядрено разоръжаване...
Семейни 3,038 прегледа
Следващ →

Още вицове

Виж петната по луната. Това са моите следи от моите стъпки, останали когато ти свалях аз звезди. Един мъж всяка вечер се прибирал пиян и жена му му забранила да излиза без кучето, на което имала доверие. На следващата вечер той се прибрал отново пиян. - Пил съм само две бири, ако искаш, питай кучето! - Куче, колко бири изпи мъжа ми? - Бау, бау! Същото се повторило и на следващата вечер: - Пих само две бири, питай кучето! - Куче, колко бири изпи мъжа ми? - Бау, бау! Изведнъж жената се сетила и попитала: - А колко ракии? - Бауууууууу! - Генко, това не е нашето поле с ягоди, събирай по-бързо!... Събудих се от това, че жената ме държеше за члена. Мисля си, че ще се иска от мен изпълнение на съпружеския дълг, а се оказа, че ако така ме държи, то хъркам по-малко. Поговорка на деня: Не е луд Вълка, а СОС(столичен общински съвет) се прави на луд...за да платят софиянци три милиона лева повече на Вълка. ---- Вълкът си чака още един "Майбах" и едно "Бугати" и чак тогава генералът ще го изгони вече... ---- Неизвестен служител на столична община дари три милиона на Кумчо-Вълчо...