Учителката:
- На колко години стана на миналия ти рожден ден?
Ученик:
- На седем.
Учителката:
- А на колко ще бъдеш на следващия ти рожден ден?
Ученик:
- На девет!
Учителката:
- Седни си! Двойка за грешен отговор!
Ученик:
- Голяма работа! Днес ми е рождения ден!
- Госпожице, може ли да се запознаем?
- Не!
- Госпожице, кажете ми какъв ви е телефона?
- Нокиа.
- Не какъв модел, номера какъв ви е?
- Мтелски?
- Не кой оператор. Какви са цифрите?
- Арабски.