Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Баба разказва на внучето си за времето на блокадата на Ленинград... Внучето пита: - Ама верно ли не е имало хляб по времето на блокадата? - Нямаше, нямаше... - Е вие к’во, маслото направо на салама ли го мажехте?
Деца 3,579 прегледа
Следващ →

Още вицове

Гогол страдал от тройственост, която се състояла в това, че с единия крак той стоял в миналото, с другия приветствал бъдещето, а между краката му била страшната действителност. (съчинение) --- Ахил е с големи и силни ръце, космати гърди и атлетично тяло. Хектор е обратен.... из съчинение --- Донки Ход...(Дон Кихот) --- Баба Илийца бръкнала в пазвата си,но там не намерила нищо,освен малко сухи корички. Един борец се оплаквал на лекаря: - Докторе, тука като се пипна, ме боли. Като си пипна главата, ме боли, като си пипна корема, пак ме боли и крака като си пипна, пак ме боли. След като го прегледал основно, докторът казал: - Това е, защото си си счупил пръста. В купето на луксозен влак пътуват англичанин, французин и наш Бай Ганьо. По едно време англичанинът, загледан през прозореца, казва: - Моята Джоузефин е толкова изящна и грациозна, че ми напомня на английска хрътка. След половин час се обажда французинът и нежно казва: - Моята Жаклин е толкова пухкава, нежна и мила, че ми прилича на френска булонка. Ганьо седял, въртял се и накрая, излизайки от купето, за да запали цигара, се обърнал към двамата господа и заявил: - Абе и моята Мара е една кучка, ама баш каква порода е, не зная! Хиляди българи изпратиха протестни sms-и на кратък номер XXXX за да обяват, че не са съгласни с изследването, в което българите са обявени за една от най-глупавите нации в Европа. Разговор в чата: - Добро утро! Как е? - ))))) - Толкова добре?? - Идиот, това не е усмивка, а сенки под очите!!