Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Вече толкова дълго обядвам, че вечерям.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Деца
Баба разказва на внучето си за времето на блокадата на Ленинград... Внучето пита: - Ама верно ли не е имало хляб по времето на блокадата? - Нямаше, нямаше... - Е вие к’во, маслото направо на салама ли го мажехте?
Деца
03.10.2017
3,579 прегледа
Следващ →
Още вицове
Гогол страдал от тройственост, която се състояла в това, че с единия крак той стоял в миналото, с другия приветствал бъдещето, а между краката му била страшната действителност. (съчинение) --- Ахил е с големи и силни ръце, космати гърди и атлетично тяло. Хектор е обратен.... из съчинение --- Донки Ход...(Дон Кихот) --- Баба Илийца бръкнала в пазвата си,но там не намерила нищо,освен малко сухи корички.
Един борец се оплаквал на лекаря: - Докторе, тука като се пипна, ме боли. Като си пипна главата, ме боли, като си пипна корема, пак ме боли и крака като си пипна, пак ме боли. След като го прегледал основно, докторът казал: - Това е, защото си си счупил пръста.
В купето на луксозен влак пътуват англичанин, французин и наш Бай Ганьо. По едно време англичанинът, загледан през прозореца, казва: - Моята Джоузефин е толкова изящна и грациозна, че ми напомня на английска хрътка. След половин час се обажда французинът и нежно казва: - Моята Жаклин е толкова пухкава, нежна и мила, че ми прилича на френска булонка. Ганьо седял, въртял се и накрая, излизайки от купето, за да запали цигара, се обърнал към двамата господа и заявил: - Абе и моята Мара е една кучка, ама баш каква порода е, не зная!
Хиляди българи изпратиха протестни sms-и на кратък номер XXXX за да обяват, че не са съгласни с изследването, в което българите са обявени за една от най-глупавите нации в Европа.
Разговор в чата: - Добро утро! Как е? - ))))) - Толкова добре?? - Идиот, това не е усмивка, а сенки под очите!!