Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В автобуса кондукторката проверява билетите и стига до млад мъж без билет. - Аз съм самотен баща, пътувам безплатно. - И колко деца имате? - Пет. - Леле, че как се оправяте с тях? - Какво има да се оправям, те живеят с майка си. - А вие? - А аз съм самотен баща.
Деца 3,964 прегледа
Следващ →

Още вицове

Да започнеш живота от нулата е лесно. Сложно е да излезнеш от минуса. Час пик. Препълнен автобус. Невероятна тъпканица. Откъм средната врата се чува: - Изхвърлете този подлец от автобуса! - Не съм подлец, аз съм контрольор! Един човек умрял, издигнал се на небето и попитал Бог: - Господи, кажи ми как създаде Вселената? - Сингулярност, после Големия взрив, експоненциално разширение... Вашите физици по принцип разбраха всичко правилно. - А как създаде всички живи същества? - Е, как... Първо, абиогенеза, после РНК-света, после еволюцията, клетките, след това многоклетъчните организми... - А как създаде човека, Господи? - Дарвин го е описал. Първо приматите, после използване на инструменти, реч, изправена стойка... Да не би да си бягал от училище? - Господи, но Библията казва за седемте дни, за създаването на човека от глина... - А ти самият, ако беше тогава на Синайската планина, как би обяснил всичко това на неграмотни овчари с бронзови мечове - за кварк-глуонна плазма, ДНК и естествен подбор? Доскучало му на Адам в Рая и се оплакал на Господ. Дълго мислил Господ и накрая казал: - Мога да създам една жена да ти прави компания. - Какво е това "жена"? - попитал Адам. - Ами - отговорил Господ - това е едно изключително красиво, интелигентно, мило и нежно същество. Тя ще се грижи за теб, ще те обича, ще те подкрепя, ще изпълнява всяко твое желание. - Чудесно, направи ми жена - казал Адам. - Но това ще ти коства доста. Ще трябва да използвам една ръка, един крак, едно око и едно ухо от тебе за да я създам. Замислил се Адам и казал: - А за едно ребро какво мога да получа? Шефът: - Защо закъсняхте за работа? Подчиненият: - Късно излязох от вкъщи.... - А, защо не излязохте по-рано? - Защото, вече беше късно, да излизам по-рано...