Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Джеймс Бонд влиза в един бар и насреща му - страшна мадама. Отива той при нея и й казва: -Бонд, Джеймс Бонд! Амацката му отвърна: -Off, Fuck Off !
Семейни 3,076 прегледа
Следващ →

Още вицове

Любовта може само да даде живот или на щастието ти или на тъгата ти в повечето ситуации само ти избираш кое чувство да подхрани, дори когато си мислиш, че си безпомощен отново правиш избора си като не правиш нищо. - Каква е разликата между лудия и неврастеника? - Лудият мисли, че две по две е пет. А неврастеникът знае, че две по две е четири, но това ужасно го разстройва. Организирано било състезание: който изпие 30 водки, ще спечели 100 хиляди долара. Дошъл французинът, пил що пил, стигнал 10 водки и паднал под масата. Американецът успял да изпие 15 водки и паднал под масата. Дошъл ред на русанка. Той изпил 25 водки и също паднал под масата. Седвал да пие Бай Ганьо. Пил, пил, изпил 29 водки и станал да си върви. Пресрещанали го журналлистите и го попитали: - Бай Ганьо, как може да ви се опре само една водка и заради нея да изгубите такава голяма награда? Бай Ганьо отговорил: - Абе не е проблемът в едната водка. Мога да изпия още толкова, но ние, българите, си имаме граница: Пием до тогава, докато се насерем, после ставаме и си тръгваме! Обвиняемият е заварен абсолютно пиян, да пълзи на четири крака в кръг около себе си... (Полицейски рапорт) Някаква баба се обажда на пожарната: - Ало, тук при мен вони на газ, направете нещо! - Да не си оставила някоя газова бутилка отворена? - Да, сутринта пуснах едната да се източи, че ще я сменям. - Кибрит палила ли си? - Не. Изчакайте малко, ей сега ще драсна една клечка.