Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В час по химия нашата учителка смеси синя течност с червена и се получи зелена. Ние помислихме, че тя е вещица и я изгорихме.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Джеймс Бонд влиза в един бар и насреща му - страшна мадама. Отива той при нея и й казва: -Бонд, Джеймс Бонд! Амацката му отвърна: -Off, Fuck Off !
Семейни
03.10.2017
3,076 прегледа
Следващ →
Още вицове
Любовта може само да даде живот или на щастието ти или на тъгата ти в повечето ситуации само ти избираш кое чувство да подхрани, дори когато си мислиш, че си безпомощен отново правиш избора си като не правиш нищо.
- Каква е разликата между лудия и неврастеника? - Лудият мисли, че две по две е пет. А неврастеникът знае, че две по две е четири, но това ужасно го разстройва.
Организирано било състезание: който изпие 30 водки, ще спечели 100 хиляди долара. Дошъл французинът, пил що пил, стигнал 10 водки и паднал под масата. Американецът успял да изпие 15 водки и паднал под масата. Дошъл ред на русанка. Той изпил 25 водки и също паднал под масата. Седвал да пие Бай Ганьо. Пил, пил, изпил 29 водки и станал да си върви. Пресрещанали го журналлистите и го попитали: - Бай Ганьо, как може да ви се опре само една водка и заради нея да изгубите такава голяма награда? Бай Ганьо отговорил: - Абе не е проблемът в едната водка. Мога да изпия още толкова, но ние, българите, си имаме граница: Пием до тогава, докато се насерем, после ставаме и си тръгваме!
Обвиняемият е заварен абсолютно пиян, да пълзи на четири крака в кръг около себе си... (Полицейски рапорт)
Някаква баба се обажда на пожарната: - Ало, тук при мен вони на газ, направете нещо! - Да не си оставила някоя газова бутилка отворена? - Да, сутринта пуснах едната да се източи, че ще я сменям. - Кибрит палила ли си? - Не. Изчакайте малко, ей сега ще драсна една клечка.