Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Да се разкаеш никога не е късно, а да съгрешиш може и да закъснееш...
Бисери 3,734 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си двама програмисти: - Ама стана студено тук. Може ли да затвориш прозореца? - Разбира се.Alt + F4. Жена се готви да лети за първи път със самолет и нервно говори със стюардесата: — Давате ли на всички пътници парашути? — Не, не е необходимо. — Как да не е необходимо? Преди време пътувах с кораб и там, на всички пътници дадоха спасителни жилетки, а предполагам, че хората, които умеят да плуват са повече от тези, които умеят да летят… Хубавата жена не е за слушане, а за гледане и възхищение! Върви си Червената шапчица през гората и среща Вълка: - Стой, ще те ям! - Ама недей така, аз съм млада, неопитна... - Няма недей, ще те ям! - А може ли поне да ми изпълниш едно последно желание? - Не едно, три ще ти изпълня. - Искам да правим секс... Да разбера и аз нещо от тоя живот. Подхваща я вълкът ,оправя я. - Казвай второто желание! - Ами...Като първото. Пак я подхваща вълкът, озорва се, но я оправя още един път. - Казвай третото желание! - Ами... И то като другите. Вълкът пак я почва, ама вече е много на зор- изпотен,сърцето му бие до пръсване... В този момент на полянката се показват Бабата и Ловецът. Ловецът вдига пушката, прицелва се и- бум! - Червената шапчица между очите. Бабата писва: - Леле, какво направи, утрепа ми внучката! - Мамка й на твоята внучка, три вълка ми е уморила само миналата седмица! Месар и гинеколог се сменят. Първи ден на гинеколога като месар - идва жена при него и му казала 500гр. свинско месо. Гинекологът хванал скалпела и започнал да реже точно и прецизно парче месо: - Ето заповядайте госпожо, приятен ден. Първи ден на месарят като гинеколог: - Докторе, докторе, жена ражда! - Прекарай я насам, сестро! Взел бъзо сатъра и започнал да реже и сече. Извадил бебето, сложил го на кантара и казал: - Кило и двеста, да резна ли още малко, или така е добре?