Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Преди Коледа. Тъмна студена нощ. Военно поделение. Пред някакви складове стои часови. Изведнъж се чуват два изстрела. Дежурният тича към поста и запъхтян пита: - Кво става? Часовият: - Господин майор, тука някакъв дядка с червени дрехи, с голяма брада и чувал беше тръгнал да краде....и аз ....такова... Командирът поглежда към трупа, после към часовия, отново към трупа, отново към часовия и накрая казва: - Ето заради такива дебили, като тебе Иванов, вече втора Коледа посрещаме без Дядо Мраз...
Военни 3,289 прегледа
Следващ →

Още вицове

Страшно тайни са ЕГН-тата...особено на депутатите: http://law.dir.bg/reference.php?f=r348ik01 (линкът е посочен, за да може комисията за Защита на личните данни поне нещо да свърши;-) ---- В комисията работят 45 души, а ръководните й членове са си купили БМВ-та. Обява за работа: "Сериозна организация наема на високоплатена длъжност опитен хакер. Моля, публикувайте резюмето си на главната страница на сайта www.microsoft.com" Питат радио "Ереван": - Каква е приликата между секса и Формула 1? От радиото отговорили: - И при двете има начало, край и смяна на гумите. Мъж завел любовницата си в мотел. Легнали си те, а жената казва: - Знаеш ли какво? Много зле се чувствам в момента, трябва да се наспя. Хайде да отложим секса за утре сутринта. Мъжът се съгласил. Жената се опитва да заспи, обаче не се получава, защото в съседната стая някой хърка ужасно. Накрая се принудила да почука по стената и викнала: - Хей, господине! Много ви моля, да изпушите една цигара навън за десетина минути, защото не мога да заспя от вашето хъркане. Иззад стената се чува: - ОКей, няма проблем, излизам... Хъркането спряло, любовниците заспали спокойно. На сутринта се събуждат и започват да правят секс - ласки, стонове, ахкане, охкане, все по-силно и по-силно. По едно време по стената се чука и се чува гласа на съседа: - Хей, съседа! Може ли услуга за услуга. Излез да изпушиш една цигара за десетина минути, че не мога да си обуя панталона... 11 часа през нощта. Един мъж се обажда в "Справки" и пита: - Абе, кога отварят магазина за алкохол на ъгъла? Отговаря му жена: - Вие вече сте пиян, лягайте си! 1 часа, същата нощ. Мъжът отново се обажда в "Справки" и казва (още по сънливо): - Моля ви се, бе, кажете кога отваря магазина за алкохол на ъгъла!? Жената отговаря: - Не мога да ви кажа господине. Довиждане! 4 часа сутринта. Пияният мъж се обажда в "Справки" и пита (но вече толкова е пил, че почти не му се разбират думите): - Кога, кажете ми много ви моля, ще отворят магазина за алкохол на ъгъла??? Жената леко сърдито отговаря: - Но моля ви се, все някога ще го отворят и ще можете да влезете съвсем спокойно! Мъжът казва изненадано: - Aма аз не искам да вляза, а да изляза!