Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Говорят си две блондинки: - Вчера бях на IQ тест. - И колко изкара? - Петица!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Сензация! Nokia пуска нов телефон с четири активни сим-карти... Това са два телефона Samsung, залепени един за друг с тиксо!
Разни
03.10.2017
1,732 прегледа
Следващ →
Още вицове
Добър ден, деца! Аз съм новата ви класна ръководителка. Казвам се Мария Иванова и съм фенка на BMW. А сега нека всяко от вас, деца, се представи по същия начин! - Аз се казвам Петърчо, и съм фен на BMW. - Аз се казвам Асенчо и съм фен на BMW. - Аз се казвам Марийка и съм фенка на BMW. Стигнали до Иванчо. - Аз се казвам Иванчо и съм фен на OPEL. - Как може!? Защо не си фен на BMW? - Мама е фенка на OPEL, тате е фен на OPEL, приятелите ми са фенове на OPEL – и аз съм фен на OPEL. - И какво от това? Ами ако майка ти беше простит*тка, баща ти нарк*ман, а приятелите – ге*ове, тогава? - Е, тогава щях да съм фен на BMW.
- Докторе, елате колкото се може по-бързо! Жена ми има високо кръвно налягане! - Много ли е високо? - Не, на втория етаж сме.
Иванчо се прозява в клас. Учителката: — Иванчо, стига си се прозявал бе, ще ме лапнеш. — Но госпожо, аз не ям говеждо.
Майката на Иванчо: - Кога ще си пишеш домашното? - След като се върна от купон. - Но тогава ще е късно! - Да се учиш никога не е късно!
Жена прави свирки на мъж, и той й свършва в устата, а тя седи и го гледа с пълна уста. Той я пита: -И сега кво, ще гълташ ли? Тя: -Нннннн.... -Е, ще плюеш ли? -ННннннн.... -Еми, кво искаш? -Хххляб! ! !