Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сензация! Nokia пуска нов телефон с четири активни сим-карти... Това са два телефона Samsung, залепени един за друг с тиксо!
Разни 1,732 прегледа
Следващ →

Още вицове

Добър ден, деца! Аз съм новата ви класна ръководителка. Казвам се Мария Иванова и съм фенка на BMW. А сега нека всяко от вас, деца, се представи по същия начин! - Аз се казвам Петърчо, и съм фен на BMW. - Аз се казвам Асенчо и съм фен на BMW. - Аз се казвам Марийка и съм фенка на BMW. Стигнали до Иванчо. - Аз се казвам Иванчо и съм фен на OPEL. - Как може!? Защо не си фен на BMW? - Мама е фенка на OPEL, тате е фен на OPEL, приятелите ми са фенове на OPEL – и аз съм фен на OPEL. - И какво от това? Ами ако майка ти беше простит*тка, баща ти нарк*ман, а приятелите – ге*ове, тогава? - Е, тогава щях да съм фен на BMW. - Докторе, елате колкото се може по-бързо! Жена ми има високо кръвно налягане! - Много ли е високо? - Не, на втория етаж сме. Иванчо се прозява в клас. Учителката: — Иванчо, стига си се прозявал бе, ще ме лапнеш. — Но госпожо, аз не ям говеждо. Майката на Иванчо: - Кога ще си пишеш домашното? - След като се върна от купон. - Но тогава ще е късно! - Да се учиш никога не е късно! Жена прави свирки на мъж, и той й свършва в устата, а тя седи и го гледа с пълна уста. Той я пита: -И сега кво, ще гълташ ли? Тя: -Нннннн.... -Е, ще плюеш ли? -ННннннн.... -Еми, кво искаш? -Хххляб! ! !