Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Блондинка влиза в сексшоп, свила си е краката, прави странни движения и подскоци на едно място и пита продавача: -Това там щанда с вибраторите ли е? -Да, искате да си купите един ли? -Неее, искам да ми кажаете как се изключват.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Мейл до съпорта: "ПрИ мЕн МиГа ИнДиКаТоРа CaPs LoCk, КаК сЕ оПрАвЯ?"
Програмисти
03.10.2017
4,068 прегледа
Следващ →
Още вицове
В класа на Иванчо всяко дете си теглело буквичка, образувало дума с нея и трябвало да я обясни. На Иванчо му се паднала буквата П и той разбира се се изцепил: - Перверзия, другарко! Учителката подивяла, завела го при директора и му обяснила за какво става дума. Директорът бил кротък човек и попитал Иванчо: - Можеш ли да обясниш думата моето момче? - Мога - казал Иванчо - но със пример. Става ли? - Давай - казал директорът. - Ами другарю директор, вървят си две жени в горещ юлски ден по улицата, спират и си купуват сладолед. Едната го ближе, а другата го смуче. Коя от двете е семейната? - Ами тая дето го ближе - отговаря директорът. - Не, другарю директор - отговаря Иванчо. - Ами тогава тая дето го смуче - казва директорът. - Не, другарю директор - отговаря Иванчо. - Ами коя тогава моето момче? - Тая дето носи халка на ръката си другарю директор, а това което си го помислихте - е това вече е ПЕРВЕРЗИЯ!!!
Азис гледа Веско Маринов да пее химна на МВР и казва: - Аз може да се правя на какъв ли не, но поне толкова ниско никога не съм падал... ---- От химна на мвр: Припев: Хора, подарете цвете, хора, запомнете ни добре! Гордост е да служиш в редовете на България и МВР Вече няма да казват:"Кво праим сега?", а "Хора, подарете цвете или дай една двайсетачка сам ще си купя..."
Из полицейски доклад: 15 февруари - Две блондинки са спасени от измръзване в територията на лятното кино. След като ги посетихме, на въпроса ,,какво по дяволите правехте там’’ те ни отговориха, че са чакали да за почне филмът ,,Затворено през зимата’’
Мъж се облекчава върху улично дърво. Минувач го пита, как не го е срам? Ми, бат Бойко като не ги полива...
"Искаше му се да подскача от радост, но не можеше... На гърба му тежеше ковчегът на тъщата..."