Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съобщение на ТАСС: - Тази сутрин в 5:46 свръхмодерен американски самолетоносач бе потопен от айсберг. Капитана на айсберга е повишен в чин.
Военни 5,006 прегледа
Следващ →

Още вицове

Скъпи жени! Пишем Ви ние мъжете. Хайде най-после да разрешим историческата несправедливост. От днес вие ще ни водите по ресторанти и нощни клубове, ще ни обличате, ще ни купувате скъпи парфюми, ще ни се оплаквате от резултатите на футболните срещи, ще ни возите в скъпи автомобили, и ще ни ги подарявате за рождения ден, ще ни водите в екзотични страни, с часове ще ни чакате пред магазините и фризьорските салони, и за всичко това само ще ни чукате! - Момичета, искате ли вашите момчета да има чувствени и сръчни пръсти? Подарете им ноутбук и им забранете да ползват мишката! Само тачпад-а... и готово... - Да, бе, и в отговор да получим джойстик. Чукча пише писмо вкъщи: "Здрасти брат ми, пристигнахме благополучно. Квартирата, в която се настанихме е чудесна, даже има и пералня машина, само дето работи странно. Сложих аз дрехите в дупката, дръпнах въжето, потече водата, а дрехите изчезнаха някъде. Времето е хубаво, за последната седмица само два пъти валя дъжд. Първият път за четири, а втория за три дни. Жената чака дете, но не знае още - момче или момиче ще бъде, тоест не знаем чичо или леля ще ставаш. Много поздрави. Твоят брат. P.S. Исках да ти пратя малко пари, ама вече залепих плика. - Скъпи, отивам на психиатър. Вечерята е в пералнята. Двама отишли да пият в Южния парк. Напили се яко. На другия ден се срещат, единият е целия в синини, отоци, куцащ. Другият го пита: - Какво е станало с теб? - Ами вчера като се раделихме с теб, успях да мина само десетина метра и една кола ме удари в коляното! Точно да стана и един кон с копитото ме удря яко в гърба! Отново падам, ставам и един самолет! С крилото по шията. Едва не ми откъсна главата. Вдигам си главата и бам една ракета точно между очите! - Ти се майтапиш! - Не вярваш ли? Питай шефа на въртележката!!!