Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Стар аптекар въвежда нов колега в работата: - А ето от това шише сипваме, когато рецептата е толкова грозно написана, че не може да се разбере нищо от нея.
Лекари 3,470 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седя в работата ( всички са отпуска), съвсем сам, толкова е скучно! Купих ябълки, няма да ги мия, утре поне с глистите ще se потя. Попитали Асан: - Асане, знаеш ли каква е разликата между комунизма и демокрацията? - Знам я, бате, как да не я знам! При социализъма работиш, работиш - купиш телевизор, работиш, работиш - купиш килим, работиш, работиш - купиш хладилник. А при демокрацията - работиш, работиш - продадеш телевизор, работиш, работиш -продадеш килим, работиш, работиш - продадеш хладилник. Из дневника на корнет Оболенски: "На третия ден пристигнахме в градчето Н. Изпихме всичкото шампанско и коняка в местната кръчма. Изебахме всичките модистки в заведението на мадам Жози, потрошихме стъклата на кметството. Вчера изпихме всичкия самогон, кметството го изгорихме, от кръчмата и от заведението на мадам Жози са останали само стените, надупили сме светските дами и монахините. Обаче днес сутринта в полка пристигна поручик Ржевски и настана един разврат..." - Как ви се струва моят Рафаел? - Великолепен е... Но картината не е подписана от Рафаел, а от Рахил. - Зная. Моят адвокат ме посъветва да припиша всичко на жена си. Един човек отишъл по работа в едно село. Попитал един от селяните: - Къде е кмета? - Сее - казал селянинът. - През февруари? - Абе какво го питаш тоя, той не може да каже "р"! - обадил се друг селянин.