Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две флегми си говорят: - Ти за колко време обикаляш града? - За 3 години. - Ей, ти си цяла комета!
Слаботелесни 8,888 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама души си говорят: -Абе, можеш ли да познаеш какво е това-мъничко червеничко и мирише на нафта? -Ами не мога,какво е? -Ягода! -Как така ягода бе. -Абе ти ли ше ми кажеш с какво да си пия ягодите!!! Един процесор казва на друг: - Колко са глупави хората! Ние си правим, каквото си искаме, а те блъскат по мониторите. В софия станаха много популярни цветните кофи за боклук, които са за разделно събиране на боклука - за хартия, за стъкло... Седи си един клошар пред шарените кофи и сладко си похапва. Покрай него минава друг и го пита: "Защо ядеш от тези кофи?" "Защото съм на диета. Храня се разделно." В едно кафе човек чете вестник. След малко започва внимателно да откъсва някаква статия. Съседът му го пита: - Нещо за изборите? - Не. Някакъв тип рязнал с бръснач гърлото на жена си, защото редовно му пребърквала джобовете. - Не разбирам защо ви е нужен такъв боклук. - За да го сложа в някой от моите джобове... Оптимистът твърди, че живеем в най-добрия свят, а песимистът се страхува, че е така. - Джеймс Бранч Кабел