Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама гларуси, забили яки шведки,ама се напили като талпи, стигнали някак си до стаята, обаче единият заспал веднага, на сутринта се вайка: -Леле братооо, вчера как се изложих, та те оставих с двете, какво стана? -Аа, отсрамих ни. -Е, как бе, и с двете ли? -Аа не, преди да заспя им казах, че сме румънци.
Семейни 3,128 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малко момченце разказва на приятелите си: - Има нещо, което не разбирам. Всяка вечер татко ми разказва приказки. Всички започват различно - "Имало едно време...", "Живял някога...", "В едно далечно царство...", а краят на всички е еднакъв - "Хррр-хрррр-хррр"... Реклама в Сомалия: - "Тик-Так" - ЦЕЛИ 2 калории! Една журналистка я пратили да интервюира някакви овчари, свидетели на НЛО. Между другото станало дума че живеят сами в планината по 7-8 месеца без да виждат други хора. Журналистката ги попитала: - А как издържате без жени толкова време? Овчарите я наобиколили, а единият подхилквайки се казал: - Ами казваме че сме видели НЛО, че да ни изпратят някоя журналистка. Обаждат се от първи патрул на втори : - Алооооо ! Петров , покрай теб ще мине черен мерцедес шофиран от една блондинка . Спри го . Отиди до шофйорската врата и си свали панталона. Петров направил всичко каквото му казали , а блондинката се показала и казала : - Аууууууу ! Пак ли проба за алкохол ? Мъж се простудил, лежи в леглото и пита жена си: - Скъпа, ако умра, ще плачеш ли? - Не се безпокой, скъпи, разбира се, че ще плача...Нали знаеш, че плача за какви ли не дреболии!