Отива един на гости в комшията, но бил много кахърен и изморен.
- Какво ти има? - пита го домакина.
- Абе много съм стегнат нещо, не знам точно какво ми е.
- Ами щом си стегнат ще те оправя. Я Айше ела тук да разхлабиш госта.
Дошла Айшето, съблякла се и го оправила.
- Как си сега? - пита домаккина.
- Абе пооправих се ама още съм стегнат.
- Айше идвай пак да разхлабиш човека.
Дошла Айшето и отново го оправила.
- Как си сега бе комшу?
- Ей, комшу знаеш ли как ми стана добре сега, разхлаби ме това дето ме стягаше и сега се чувствам съвсем отпуснат.
- Хасан, идвай бързо да затегнеш човека!
В Париж имало конгрес на тема "Постижения в медицината към мъжкия полов орган"
И така отишли представител на ЮАР, САЩ и България и започнали да докладвад какво постижение са направили.
ЮАР: Ние понеже чернокожите имам проблем с дебелината успяхме да го направим 10 см в диаметър. (бурни аплодисменти от останалите учени)
САЩ: Ние понеже нямаме проблем с дебелината, а с дължината за това го направихме 30 см. (бурни аплодисменти от останалите учени)
БГ: Ние понеже в България нямаме проблем нито с дебелината нито с дължината та го направихме като ПЪПЕШ (всички мълчат)
Един се обадил:
- Как като ПЪПЕШ бе ?
БГ: Ами на вкус как!