Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един Каубой отишъл в една кръчма и казал дай ми едно силно уиски! Барманът му налял. Онзи пат - на екс! Дай още едно, казал пак, но да е по-силно! И втората чаша изпил, ядосал се и казал: - Абе какви са тези одеколончета бе, я дай нещо по-силно! Барманът се ядосал и сложил в чашата сярна киселина. Каубоят доволен си отишъл. На другия ден: - Шшш, ало, бараманчето, дай пак от онова където като пикая режа ламарина!
В ресторанта 4,821 прегледа
Следващ →

Още вицове