Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Какво е абсурд: Пиян евреин да върви по улицата и да хвърля пари. Какво е пълен абсурд: След евреина да върви арменец, да събира парите и да му ги връща.
Расистки 6,143 прегледа
Следващ →

Още вицове

Между две приятелки: - Как е новият, ма? - Нищо особено. Но поне има излъчване. - Какво работи? - Началник смяна в уранов рудник. Момиче се връща вкъщи след училище: - Мамо, днес в класа дойде гинеколог и ни прегледа всичките. Оказа се, че в целия клас има само една девствена. - Хм, надявам се, че това си била ти? - О, не - учителката. Из дневника на мисионер в дивия запад : Ден 1 : Приеха ме много дружелюбно ! Ден 2 : Загуби се дъщерята на шамана , голяма мъка , всички отидохме да я търсим ! Ден 3 : Намерихме я ! ! ! От голяма радост , шамана даде на всички да я опънем ! Ден 4 : Днес се загуби жената на вожда ! Много лошо ! Той е много свиреп ! Всички се втурнахме през глава да я търсим ! Ден 5 : Цяла сутрин вече я търсим , а ето намерихме я ... Вожда беше много щаслив , даде я на всички , и пак я опънахме и тази групово ! ..... Ден 6 : Тъмно е ... Мрачно е ... Страх ме е ....... ИЗГУБИХ СЕ ! ! ! Адам изчукал Ева и лежи уморен на поляната. Минава дядо Господ: - Съвокупли ли Ева? - Да, господи. - Ябълките изядохте ли ги? - Да, господи. - Добре, от тук нататък плодете се, раждайте, земята орете, децата ви ще пращам в ада или рая, даже и всемирен потоп ви обещавам! Ева къде е? - Ей там, в реката, подмива се.. - Това не биваше да прави, от тук во веки веков рибата ще има миризмата на путето й.. Правителството заплаши с поредно подобрение за живота на народа...