Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Бай Ганьо, американецът и французинът пътували със самолет. Американецът си подал ръката от самолета и казал: - В Америка сме. - Как разбра? - попитали другите. - Напипах статуята на свободата. След малко и французинът си подал ръката и казал: - Във Франция сме. - Как разбра? - Напипах Айфеловата кула - отговорил той. Накрая и Бай Ганьо си подал неговата и казал: - В България сме. Учудени другите двама попитали как е разбрал. - Откраднаха ми часовника - отговорил той.
Бай Ганьо 7,865 прегледа
Следващ →

Още вицове

Шофьорът спира рязко, за да не прегази неправилно пресичащ пешеходец и крясва през прозореца: - Вървите така, като че ли улицата е само ваша! - А вие карате така, сякаш сте си изплатили колата! Странни времена настъпиха: Секс по телефона, любов по SMS. Пияница влиза в магазин, за да си купи ракия и казва на продавача: - Ашуамаммм... Продавача вижда колко е пиян човека и го изгонва от магазина. На следващия ден пияницата отива при свой приятел да го пита как да си купи ракия. Приятеля му казва: - Влизаш в магазина и със всички сили бързо извикваш РАКИЯ! Отишал пияницата в магазина и извикал силно ракия. Продавачът го попитал: - Каква? - Ашуамаммм... Кара си един човечец трабанта по бул."Освобождение" и си мисли: "Две сметки за парно не съм плащал... и тока... пък жената иска" не видял червеното на Орлов мост и прас в едно BMW 720. BMW-то сваля прозореца и един борец го гледа свирепо през него. Човечеца се уплашил и таман си помислил, че е загазил, светнало зелено и бореца потеглил с мръсна газ. Оня се отпуснал - светнало му пред очите и взел да си мисли за хубави работи "Поне дъщерята в университета приеха..." да, ама точно пред университета пак не видял червеното и в същото BMW - прас!!! Пак сваля стъклото бореца и гледа свирепо. Нашия пак се разтреперал, но светнало зелено и оня отфучал. Нашия взел да си мисле за повратностите в живота... и на Раковска се тряснал пак в същото BMW. Този път бореца не издържал - слязъл от колата и почукал на стъклото на трабантчето. Човечеца ни жив ни умрял сваля стъклото а бореца: - Абе, брато - чудим се значи, мене като ме нема пред теб - как спираш бе? Майка към дъщеря: - И за къде така си се разсъблякла?