Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- О, здравей! Как е? - ..ми... - А жената? - ..ъъъ.. - А децата? -...хм... - А бизнеса? - ..уф... - Трябва да бягам! Радвам се, че си поговорихме!
Разни 1,898 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървял ловец през гората. Насреща му изскочил заек. Вдигнал пушката и гръмнал. От съседния храсталак също се чул гръм, от там излязъл друг ловец и двамата заспорили кой е убил заека. Накрая единият предложил: - Хайде подред да се чукаме един друг и който изохка, губи заека. Съгласил се другия и се навел. Бая се озорил, но стискал зъби и удържал. Като свършили казал: - Хайде навеждай се, твой ред е! - Виж какво - рекъл другия - Вземи заека, аз много охкам. Служител на руското ОМОН залавя вражески шпионин. - Стой, стреляю будет ! - Стою... - Стреляю... Петърчо разказва на Иванчо: - Само да знаеш, мама беше бременна извънматочно и извадиха бебето през корема. Иванчо: - А майка ми пък беше забременяла извънтаточно и тате и го изкара през носа. Кандидат за работа е на интервю с шефа. Шефа: - Господин Крумов, имате прекрасни препоръки, с които без проблем ще ви наемем. Нямате ли някакви недостатъци? - Длъжен съм да ви призная, че имам - много съм суеверен. - В такъв случай няма да ви плащаме тринадесета заплата... Блондинка в секс шоп: -Искам този синият вибратор и ей оня там в ъгъла червеният. -Този синият веднага ти го давам -казал продавачьт,но за пожарогасителят трябва да питам шефа.