Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Надпис на бутилката ракия: "Преди злоупотреба да се охлади!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Баба и дядо гледат XXL. По някое време дядото се уморил и казал на бабата: - Ади, да си лягаме че се уморих вече! Бабата: - Чакай бе, чакай да видя дали ша са оженят.
Семейни
03.10.2017
3,303 прегледа
Следващ →
Още вицове
Докторе, какво да правя? Десния ми крак е по-къс от левия! - Куцай.
В България направили проучване по колко пари вземал един митничар. Първият въпрос, зададен на първия митничар бил: - Господин митничар, Вие за колко време бихте си купили нов Мерцедес? - За една седмица - отговорил той без да се замисля. След това попитали втория : - А вие господине за колко време бихте си купили ново Богати? - За седмица и половина - отговорил вторият. На края стигнали до третия и го попитали: - Вие за колко време бихте си купили нов Форд? - За един месец и половина - казал третият след дълги сметки и размишления. - Но защо за толкова много време? - Е па голяма фирма са тези от Форд!
Има такава професия - да си седиш в работата...
Мъж отива при любовницата си чийто мъж е известна градска мутра. Тъкмо във разгара на страстите входната врата се отваря и влиза съпругът, какво да прави нашият човек в паниката скача от прозореца без да се съобрази, че са на 13 тия етаж. Докато летял се помолил на господ "моля ти се господи спаси ме и повече няма да се сетя за чуждо" и тъкмо в този момент минал камион с боклук и нашият човек отървал кожата. Слязъл от камиона поизтупал се и си помислил, "Лелееее колко малко летях, а колко много глупости наприказвах"
- Кое е най-подтиснатото нещо на света? - Задникът. - Защо? - Защото: 1. На него седим, спим и т.н. 2. Не му даваме да си излее душата на публични места. 3. Последен прочита пресата.