Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Kурбан Байрям! - Воистина Байрям!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Баба и дядо гледат XXL. По някое време дядото се уморил и казал на бабата: - Ади, да си лягаме че се уморих вече! Бабата: - Чакай бе, чакай да видя дали ша са оженят.
Семейни
03.10.2017
3,302 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена напуска мъжа си, но скоро се връща и иска прошка. Той: - За това, че си тръгна, ти прощавам, но за това, че се върна - никога!
Мъж отива на психиатър. Доктора: - Какви са оплакванията ви? Мъжа: - Докторе, душата ме боли. Боли ме за България. Страната я окрадоха - странни приватизационни сделки, заменки - кон за кокошка, по улиците пълно с бандити... Докторът вади от бюрото си бутилка ракия, налива една чаша. - Пийте, - казва на мъжа. Мъжът я изпил. - Е, поолекна ли ви? - Да, докторе. - Значи - употребявайте по 500 грама на ден и ще ви мине...
Учител влиза в час и вижда, че двама ученика се карат. - Какъв е проблема? - Намерихме десет лева и решихме да ги дадем на този, който излъже найдобре! - Как не ви е срам! Аз на вашата възраст не съм и подозирал, че може да се лъже! Дали десетте лева на учителя.
- С моя мъж вече си говорим само с мимики. - Сега разбирам защо средният му пръст е така източен!
- Келнер, този шницел изобщо не може да се яде! - Мога да ви предложа пържола, сър. - Е, да, но разбирате ли, аз вече нахапах шницела… - Имаме и нахапани пържоли, сър