Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Баба и дядо гледат XXL. По някое време дядото се уморил и казал на бабата: - Ади, да си лягаме че се уморих вече! Бабата: - Чакай бе, чакай да видя дали ша са оженят.
Семейни 3,303 прегледа
Следващ →

Още вицове

Докторе, какво да правя? Десния ми крак е по-къс от левия! - Куцай. В България направили проучване по колко пари вземал един митничар. Първият въпрос, зададен на първия митничар бил: - Господин митничар, Вие за колко време бихте си купили нов Мерцедес? - За една седмица - отговорил той без да се замисля. След това попитали втория : - А вие господине за колко време бихте си купили ново Богати? - За седмица и половина - отговорил вторият. На края стигнали до третия и го попитали: - Вие за колко време бихте си купили нов Форд? - За един месец и половина - казал третият след дълги сметки и размишления. - Но защо за толкова много време? - Е па голяма фирма са тези от Форд! Има такава професия - да си седиш в работата... Мъж отива при любовницата си чийто мъж е известна градска мутра. Тъкмо във разгара на страстите входната врата се отваря и влиза съпругът, какво да прави нашият човек в паниката скача от прозореца без да се съобрази, че са на 13 тия етаж. Докато летял се помолил на господ "моля ти се господи спаси ме и повече няма да се сетя за чуждо" и тъкмо в този момент минал камион с боклук и нашият човек отървал кожата. Слязъл от камиона поизтупал се и си помислил, "Лелееее колко малко летях, а колко много глупости наприказвах" - Кое е най-подтиснатото нещо на света? - Задникът. - Защо? - Защото: 1. На него седим, спим и т.н. 2. Не му даваме да си излее душата на публични места. 3. Последен прочита пресата.