Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Имал гости наш Славчо - американец и руснак. Завел ги на кръчма с уговорка всеки да си плати пиенето, което ще си поръча. Американецът си поръчал уиски, руснака - водка, а Славчо - ракия. Вдигали наздравици, вдигали, американеца се понапил и решил да си ходи. Отива на бара да плаща, бармана го видял, че е много пиян и решил да го измами. - Барман, плащам! Колко? - 1000 долара. Американеца изумен поизтрезнява, слага си крака на маста и казва: - Барман, режи! Повече в бар не стъпвам. Бармана вади сатърчето и му резнал крака. Руснака по някое време усетил гадене от водката и решил и той да си ходи: - Барман, плащам! Колко? - 1000 долара! Руснака си сложил ръката на бара и казал: - Барман, режи! Повече водка не пипам. Сатърчето! Клъц! Станал и наш Славчо да си ходи: - Барман, плащам! Колко? - 1000 долара. Славчо си извадил х*я на масата и се усмихнал! Бармана: - Какво? Да режа ли? - Не, бе! Духай!
Разни 1,883 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Слушай, дъще, не позволявай на това момче да идва при теб. Мен това ме безпокои! - Добре, днес тогава аз ще отида у тях. Нека неговата майка да се безпокои. Поляк влиза в църква и казва на свещеника: - Отче, сгреших... - Изповядай греха си, чадо... - Измамих евеин, отче... - Чадо, това не е грях - това е чудо... Двама приятели си говорят за жените си и единия вика: — Не мога да ги разбера тия жени! Моята помни на коя дата сме се запознали, къде сме се срещнали, какво съм й казал аз, какво ми е казала тя, в кое кафе сме отишли на първата среща и не можеш да си представиш какви неща още! А аз, братче, нищо от това не си спомням! Другият помислил и казал: — Виж какво! Ти помниш ли, когато хвана първия си голям шаран? — Е как да не помня! Беше на язовир Доспат, бяхме отишли петък вечер, 12 април преди 5 години. Петък през нощта нищо не ми клъвна! Чак неделя сутринта видях, че се е закачил, вадих го един час – беше 5 кг! Накрая Пешо влезе с ботушите да го вади с кепчето, щото оня се мяташе така здраво, че мислех, че ще ми изкубне въдицата от ръцете… — А мислиш ли, че шарана помни? Мутра изпраща сина си в казармата и му подрежда багажа - фланелки, наполеонки. По едно време новобранецът пита: - Тате, калашника там ли ще ми го дадат, или да си нося от нашите? Жена се гледа в огледалото и казва на мъжа си: — Скъпи, не мислиш ли, че белият цвят ме прави да изглеждам пълна? — Не мисля, че е от белия цвят, а това, че ядеш по 15 пъти на ден!