Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж отива в зоомагазин, да си купи домашно животно. - Искам домашно животн, но да е по-необичайно. Омръзнаха ми разни кучета, котки, риби и хамстери... - Точно за вас имаме специална стока - казва продавачът - говореща стоножка. Платил човекът маса пари за стоножката и се прибира вкъщи, доволен и предоволен. Сложил кутията със стоножката на определено място, цял ден я разглеждал, давал и да яде, правил и всякакви удобства, абе занимавал се човекът. Привечер решил да я изкара малко на разходка: - Слушай, стоножката, да ходим малко да се поразходим, а? Стоножката мълчи. Мъжът отново: - Чуваш ли, ма? Дай, да излезем малко на чист въздух! Отново тишина. Мъжът почнал да се съмнява, че са го измамили: - ЕЙЙЙЙ - крещи той - ГАД МРЪСНА! ТИ ЩЕ ОТГОВАРЯШ ЛИ ИЛИ НЯМА!? АЗ КАЗАХ, ДА ХОДИМ НА РАЗХОДКА... - Млъкни бе, твойта мамка - злобно се обажда стоножката - чух те още първия път, много добре те чух даже. Обувките си обувам, бе...
Семейни 3,246 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майката: - Защо си полугола, какво ще правищ? Дъщерята: - Отивам в банята, трябва ми нова снимка за Фейсбук. Въпрос към психолог в списание за мъже: - Какво да правя, ако жена ми постоянно се подава от вратата на кухнята, и ми крещи докато гледам мач? Отговор: - Скъсете й веригата. Обява: Отслабнах 18 кг. Споделям тайната срещу храна. Събрали се блондинките на конгрес с цел да докажат пред света, че не са тъпи. Изкарали най-умната отпред. Арбитърът я попитал: - "Колко прави две и две?" - "Пет" Публиката се развикала: - "Още един шанс! Още един шанс!" Арбитърът се съгласил: - "Колко прави три и три?" - "Седем!" Публиката пак вика: - "Още един шанс!" Арбитърът се съгласил и на трети шанс: - "Колко е четири и четири?" - "Осем!" Публиката се развикала: - "Още един шанс!"... На въпроса:" Какво ви е мнението за груповия секс?" Един мъж казал: -Положително, защото винаги можеш да се скатаеш! Една жена казала: -Отрицателно, защото в навалицата може да те пропуснат!