Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама педерази решили да отидат за уикенда на вилата. Два дни яко секс и по обяд единия казал: - Хайде да пием кафе. Направили си кафе, а другия казал: - За по-перверзно хайде да си го излеем отзад. Речено сторено. Когато единия излял кафето на другия отзат, първия извикал: - Ааааааааааа. - Какво бе, да не пари. - Не бе, горчи.
Семейни 3,980 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена на мутра се кара на младата си прислужница: - Е? Наигра ли се? Виждам, че си бременна! - Е, и? И вие също... - Как може да го сравняваш? Аз съм бременна от мъжа си, а ти? - И аз от него. Човешко е да се греши. Божествено е да се прощава. Но аз не съм Господ. Борец подарява на колега книга и му казва: - Това според мен е учебник по танци. Казва се "Оливър Туист". Звъни се на вратата. Непознат човек: - Капе ли ви чешмата? - Не... - Иванови ли сте? - Не, те заминаха преди три месеца от апартамента.. - Ей, какви хора! Викат водопроводчик, а самите те заминали!!! Един ден Иванчо и Марийка си играли на двора с топката. Иванчо казал на Марийка, че иска да види гащичките й. Тогава качил топката на дървото и казал на Марийка да я вземе. И докато се качвала Иванчо й гледал гащичките и в това време излязла майка й и се провикнала: - Марийке, Иванчо ти гледа гледа гащичките. На другия ден сщото, а на следващия ден Иванчо пак качил топката на дървото и казал на Марийка да я вземе и точно тогава пак се провикнала майка й. - Марийке, Иванчо пак ти гледа гащичкити.-казала майка й. - Нищо мамо, без гащички съм.