Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Плуват двама в морето и по едно време единия вика на другия: - Чакай да поспрем за малко, че май ми влезе няква риба в задника... - Плувай, плувай, не е риба...
Семейни 3,070 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майка му,на свиждане при Вальо. - Как е сине,студено ли е тук? - Добре,че миналата година дадох нареждане да ремонтират основно парното на затвора, сякъш съм знаел,че ще ми е от полза. - А ти как я караш мамо,парите стигат ли ти? - Добре,че успях да покрия 5-6 мизерни милиона, за да не карам кошмарни старини! Станах раничко и отидох до цветарницата за букет, по пътя взех и торта. Връщам се, тя вече се е събудила, гледа ме и се пули? Казвам й, че ей така за дена на влюбените, скъпа, а нейният отговор ме накара да се замисля. Влюбени ли сме? Че ние сме женени. Стига си се разхождал като свободен електрон. Учител по география Какво казваме, а какво имаме предвид: 1. „Тъпи селски пръчки!” – „Никоя от тия няма да ми пусне!” 2. „Няма работа!” – „Брато, мързи ме дори да мисля!” 3. „В тая държава нищо не става!” – „Абе, жена, къде ми скри бирата?” 4. „Политиците са виновни!” – „Мамо, прегърни ме! Напишках се.” Семинар за служители в КАТ на тема: "Как да свикна с мисълта, че съм алчно копеле?"