Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Катаджия спира автомобил,ще проверява шофьора за алкохол. Подава му апаратчето: - Духай! - Няма! - Духай, бре! - Няма! - Отказваш да духаш? ! - Не, ама хайде поне първо да се целуваме...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Обява: "Колекционирам оргазми. тел. XYZXYZ, търсете Мими."
Семейни
03.10.2017
3,460 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж отива на уролог, изважда си члена и мълчи. Докторът: - Боли ли? - Не. - Да не е малък? - Не. - Крив? - Не. - А какво тогава? - Нe е ли хубав, а?
Петима канибали започват работа в много голяма канадска фирма. Първия работен ден ги вика генералният директор и им казва: - Сега сте част от отбора. Заплатата тук е висока, 5000 долара, вие може да обядвате в служебния стол - така и нашите сътрудници няма да се тревожат... Канибалите обещават никого да не пипат. След месец генералният директор отново отива при тях и им казва: - Вие изпълнявате отлично работата си, аз съм много доволен от вас, но вчера изчезна чистачката и целият офис е мръсен. Случайно да знаете какво е станало? Канибалите се кълнат, че нищо не знаят за това. След като директорът си отива, главният от канибалите пита другите: - Е, и кой я изяде? Мън-мън - и единият си признава: - Ами аз... - Идиот! Ние цял месец ядохме специалисти по пазара и рекламата, регионални мениджъри, бренд-мениджъри и никой нищо не забеляза! За чий тогава ти изяде баш чистачката?!
Професор имал изпит по труден предмет. Цяла нощ някой му звъни през половин час по телефона - "Спиш а, спиш, пък аз чета ли чета." На следващия ден неспал професора провежда изпита. - Какво прави снощи? - Четох. - Двойка. Следващия. - Какво прави снощи? - Четох. - Двойка. Следващия. - Какво прави снощи? - Спах. - Тройка. Следващия.
В германски затвор двама затворници си говорят: - Заради евреите сме тука! - Как така? Че то нали вече няма евреи в Германия? - Именно. Ако имаше, те щяха да са в затвора.
Един мъж научил английски и решил да се похвали на жена си. Влязъл в един магазин и купил няколко килограма домати. Прибрал се и казал на жена си: — For you. (Форю) – (За теб) — For me? (Форми) – (За мен) — Не форми ма, домати.