Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Шотландец казва на сина си; - Ако бъдеш послушен ще те заведа до сладкарницата, за да видиш тортите!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Дъщеря учи за готвач. Майка й я пита: - А разрешават ли ви, да ядете, това което сте приготвили? Дъщерята( през сълзи): - Карат ни!!!
Професионални
03.10.2017
3,131 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Повече с Пешо няма да играя на карти! - Защо? - Спечели жена ми на карти, а не иска да я вземе.
Във връзка с промяната на новите глоби за движение по пътя (минималното нарушение за каране с превишена скорост спада от 20 км/ч над ограничението, до 10 км/ч) се появиха нов тип ПТП, при които водачите на превозното средство предизвикали инцидента поради това, че били заети да гледат километража.
Мъж води жена си на психолог, защото не са правили секс от месеци. Остава пред кабинета да чака, а вътре жена му разказва на доктора: - Ами какво да ви кажа… Сутрин излизам на работа, хващам такси, и шофьора ме пита "Ще си платиш ли, или…". И аз избирам "или". Докато се оправим, закъснявам за работа. Като ида, шефа ме привиква в кабинета си и казва "И сега какво, да те уволнявам ли или…" и аз избирам "или". Вечерта пак се прибирам с такси и пак не си плащам с пари… И накрая просто нямам сили за мъжа ми. - И сега какво, това да го кажем ли на мъжа ти или…?
Седят бухал и менгеме на един клон. След дълго мълчание бухалът казал: - Буху, буху! Менгемето отвърнало: - Браво бе, дай да ти стисна ръката!
Футболен мач между слоновете и мравките. По време на мача слоновете снъпкали няколко мравки. В неговия край треньора на слоновете отива при този на мравките и казва : - Извинявай че дадохте толкова много жертви в мача. Треньорът на мравките казал : - А, няма за какво ние също играхме доста