В Стани Богат водещият пита блондинка кой е най-високият връх в света . Сред отговорите е и Ботев.
А, блондинката се очудва и казва :
- Ама Ботев не е връх, той е човек!
Иванчо влиза по средата на часа, с бинтована глава. Учителят го пита:
- Какво става, защо закъсня?
- Паднах от третия етаж.
- Е какво, цял час ли пада че чак сега идваш?