Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На небесната врата се потропало и свети Петър отворил да види кой е. Гледа - един човек в синьо облекло, синьо по бузите, с шапка като футболна топка и тъпан в ръце. Пита го: - Ти какво искаш? - Ами аз съм италянец, бях на Световното първенство и така се случи... - Че как тогава уцели вратата за да почукаш?
Спортни 2,394 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Бабо, вярно ли е,че според християнството за всяко зло трябва да се отговаря с добро? - Вярно е, внучето ми! - Тогава ми дай десет лева - счупих ти очилата! Самолет попада в буря над Тихия океан. Капитанът се обръща към пътниците по високоговорителя: - Дами и господа, моля затегнете коланите. Нашият самолет има авария. Загубихме и четирите двигателя и сега се опитваме да се приводним в океана с възможно най-малко сътресения. Умолявам ви, да не изпадате в паника. Всичко ще бъде наред. Един от пътниците се разкрещява: - Стюадесааааааа .... стюардесаааааааа!!!! Там, където ще се приводняваме, има ли акули? - Боя се, че има, господине.... Но вие не се вълнувайте. В джобчето на спасителната жилетка има флакон с течност против акули. Моля всички да намажат ръцете и лицето си с нея, а също и откритите части на тялото. - И какво? Акулите няма да ме ядат ли? - Не, ще ви ядат, обаче с огромно отвращение... Путин и Медведев посрещнали Обама в руски стил - на масата имало самовар, а в самовара по стара руска традиция имало водка... Колко се учудил после американският призидент, разбирайки, че е подписвал документи в Москва! Благодаря на Колумб, ако не беше той, всички американци щяха да живеят при нас, в Европа. Съпружеска двойка, която се готви да си купи ново жилище беседва с агента по продажбата. - Този дом, който ни показахте вчера, изцяло ни устройва. Жена ми направо се влюби в него. Единственото лошо нещо е онова огромон, сиво, бетонно здание от другата страна на улицата, което закрива хубавата гледка... - За него не се притеснявайте, господине. Това е цех за динамит, който рано или късно ще хвръкне във въздуха...