Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Наскоро показаха във ВИП Брадър как Азис не харесва да яде кюфтенца. Защо? - Защото е проява на канибализъм...
Любими Герои 3,030 прегледа
Следващ →

Още вицове

През зимата командира на поделението прави обиколка и казва на дежурния офицер: - Гледай какви висулки има по покривите, а отдолу вървят офицери. Ако падне на някой на главата и ще го убие. Вземи двама войника и ги пусни да свалят всички висулки! Обаче да се вържат с въже, че не искам нещастни случаи в поделението! След половин час дежурния офицер идва набегом и докладва - Господин, полковник, с един от войниците се случи нещастие - счупи си крака! - Мамка ти! Нали казах да го вържете бе! - Ами вързахме го, ама въжето се оказа много дълго! - Добре, взимай джипката и бързо го карай в болницата! След пет минути дежурния пак търчи: - Господин полковник, с войника се случи ново нещастие - счупи си и другия крак! - Бе вашта мама, кво направихте сега? - Ами качих го в джипа и газ към болницата ... ама забравихме да го отвържем!!?? - Кое е общото между жената и оръжието? - Че и двете като ги имаш в къщата си, планираш убийство. - Колко имена има заместник-министърът на външните работи Феим Чаушев? - Две. - Не позна, три - Феим(служебно име), Петър (бизнес име)и Бисер(агентурно име). --------- Очаква се Феим Чаушев да подаде оставка и на негово място да назначат Петър Чаушев.. Един програмист слушал детето си,когато то му говорело,че слъмцето всеки ден изгрявало от изток и залязвало от запад.И го попитал: -Ама всеки ден ли е така? -Дааа! -И работи ли тва нещо? -Работи! -Ооо,тогава много ти се моля,нищо не пипай там!!! Колкото и радикално да прозвучи, Коледа не е време само за обилни и тежки трапези и изтощителни обиколки из магазините. Повече от всичко това е време, което споделяме със семействата си и в което освен подаръци даряваме на приятели и роднини усмивки, настроение и добрина. И така, с тази специално подбрана страница със забавни случки искаме да ви пожелаем весели и щастливи празници!