Животните в гората си построили затвор!Захванал се лъвът да им разпределя работните места - тоя надзирател, оня охрана... Само за таралежа не останало какво да работи! А Ежко попитал:
- Добре де, не може ли и за мен да се измисли някаква работа?
Лъвът се замислил,попипал го по нодлите и рекъл:
- Такаааа, теб ще те назначим в карцера!
- Като какъв? - заинтересувал се Ежко
- Като тоалетна хартия! - гордо казал Лъвчо.
Един пиян отишъл на доктор и му казал:
- Абе, докторе, я ме прегледай и ми кажи какво ми има, че ми е много кофти!
Докторът го попреслушал и му отвърнал:
- Не мога да ви поставя диагноза, вероятно причината за това е алкохолът.
- Добре, тогава ще дойда, когато изтрезнеете.