Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
качил се един дядо в автобус и пътува в града -на една от спирките се качва пънкар и застава до дядото. дядото го загледал в гребена му които е син , лилав, жилт, зелен.... пънкарят го попитал; - абе дядо , що ме гледаш, то като млад не си ли вършил щуротии??? и дядото казал; - точно това си мисля; като бях млад- бях наебал един папагал и се чудя дали не си ми син ....
Семейни 2,665 прегледа
Следващ →

Още вицове

В хотел: - Стаята е 15 лева на нощ...5 лева е ако сам си оправите леглото... - Добре, ще си оправя леглото... - Ок, сега ще ви донеса пирони и летви... Пътуват в едно купе чукча и супер мацка. През първия ден тя си мислила колко е грозен мръсен и отвратителен, а той през цялото време си тананикал нещо такова брррм, брррррм, брм, бръм Втория ден. Тя - колко е мръсен и отвратителен, не е чак толкова грозен... Той - пак си бръмчи..... Третия ден. Тя - колко е мръсен, но ако спре да бръмчи няма да е толкова отвратителен. - Стига си бръмчал, че ще те изхвърля през прозореца!!! Скрил се чукча зад перденцето и трепери и се чуди защо тая не му дава да си пее химна на чукчи ... На седмия ден вече наближават Москва, мацката не издържа и си казва мръсен-не мръсен, ама мъж е все пак. Дръпва му перденцето, разкочава си блузката, качва си единия крак на седалката и казва: - Искаш ли? - Ъхъ.. - Набързичко? - Ъхъ.. - Хайде, давай!!! - Брм, брм, брм... Докторка и сестра: - Значи, пиши в графика - пациента от 3та стая да влиза днес за операция. - Да, 3-та - днес. - Войника от втора го оставяме за утре - 2-ра за утре. - Така. Значи, този от първа сега го оперира д-р Иванов, 2-ра - утре, 3-та - следобед, 4та е празна..кой ни остана, кой, кой ми се губи..А! Какво ще правим със симуланта от 5-та... - Със симуланта ли..ми нищо - той почина вчера... Лили Иванова се похвали, че всичките билети за концерта й са продадени. Естествено, че са продадени. Тя не е правила толкова голям концерт от два-три века. Вкарват един в затвора, и адвокакът му казва: — След някой ден ще те измъкна, а дотогава запомни като те питат другите затворници за какво си да им кажеш, че си по член 114 алинея първа. Влязъл той, и веднага другите го питат за какво е, а той: — Член 114 алинея първа… Веднага се поотдръпнали от него, дали му най-доброто място, изпъляват му всички желания. След няколко дена, както му бил обещал адвоката го измъкнал. И попитал адвоката си: — А за какво е член 114? — „Изнасилване на едър рогат добитък със смъртен изход“.