В токсикологията санитар казва на колегата си:
- Докараха още един абитуриент.
- Че ти, как ги разбираш, че са абитуриенти?
- Ами броят до дванадесет и повръщат...
качил се един дядо в автобус и пътува в града
-на една от спирките се качва пънкар и застава до дядото.
дядото го загледал в гребена му които е син , лилав, жилт, зелен....
пънкарят го попитал;
- абе дядо , що ме гледаш, то като млад не си ли вършил щуротии???
и дядото казал;
- точно това си мисля; като бях млад- бях наебал един папагал и се чудя дали не си ми син ....