Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Докторът преглежда Генко. - Ето ви рецепта за таблетки! - Няма да ги пия! - Защо? - От вашите таблетки болничните много бързо ми свършват!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Въпрос: Защо блондинките си носят обяда на работа в прозрачна кутия? Отговор: За да могат в рейса да погледнат и да разберат, дали отиват или се връщат.
Блондинки
03.10.2017
3,579 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мутра влиза в ресторант и разправя на келнера: — Имаш ли жабешки крачета, бе. . . ? — Да, господине. — Я, тогава да те видя как подскачаш да ми донесеш една бира.
Професор много обичал да пише двойки. Един ден в училище: - Вижте, ся. Ще задам на всеки един от вас един въпрос. Ако ми отговорите пиша три, ако ли не - две. Излиза един и професора го пита: - Колко стъпала има в училище? Момчето мисли и отговаря: - 500. - Не е вярно, сядай си! Двойка! И така всички се изредили, останал един. Излиза той, а професора: - Кажи сега, моето момче колко са стъпалата в нашето училище? - Много. - отговаря момчето. - Колко много? - Ааааа, товаа са два въпроса!
Заседание на ООН. Върви поредното обсъждане на конфликта в Близкия Изток. Всички се надпреварват да обясняват как палестинците живеят там от незапомнени времена и имат право на автономия. На трибуната излиза израелският представител: - Аз няма да се обяснявам, но ще ви разкажа една притча: Преди 3000 години Моисей повел израелския народ в пустинята, водил го 40 години и накрая го извел на брега на река Йордан. И решил той да се изкъпе. Съблякъл се и влязъл в реката, а през това време някой му откраднал дрехите. Глас от делегацията на палестинците: - Моля да се отбележи, че ние нямаме никаква вина за тази кражба. Нас по това време изобщо не ни е имало там. Израелският представител вдига пръст нагоре и казва: - Аха-а-а!
Един разказва на приятел: - Връщам се вчера от командировка, а жената със съседа. И двамата едни такива румени, очите им шарят. "Не, - мисля си аз, - тук нещо не е наред! ". Тичам в кухнята и наистина! Няма ми я ракията от Генко в хладилника!
Блондинка влиза в читалня на библиотека отива до гишето на библиотекарката и поръчва на висок глас: - Искам един хамбургер, пържени картофки и диетична кола! Библиотекарката (заедно с половината хора в читалнята) я изглежда възмутено и и казва тихо: - Госпожице това е библиотека! Блондинката се оглежда смутено, вижда начина по който я гледат всички и се изчервява. След това се навежда към библиотекарката и прошепва: - Извинете че вдигнах шум. Бихте ли ми дали сега един хамбургер, картофки и диетична кола?