Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Зоро отишъл при любовницата си.Под терасата казва на верният си кон : -Аз се качвам горе, а ти стои тук.Ако на вратата се почука, ще скоча върху теб и ще избягаме. Зоро се качва...минава известно време и на вратата се почукало.Зоро скочил през терасата.Жената отваря врата и чува : - Ааа...аз съм конят на Зоро, ще му кажете ли че навън заваля и ще го чакам във входа !
Адвокати 5,036 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защитавам колегите си, посланици в чужбина, които са от ДС . Ние сме много доволни от това, което те донесоха в родината от демократичните неща, важни за западните държави. - Какво по-точно? Секретни документи ? - Не. Долари и евро. В началото не века жените раждали в своите домове. Имали много деца. Една жена родила своето 24-то дете, което било момче. Както и предишните 23, тя родила в дома си. Когато лекарят попълвал формуляра за регистъра, той се обърнал към бащата и го запитал, имайки предвид датата: - Двадесет и шести ли е? Бащата помислил, че лекарят го пита за броя на децата, и бързо отговорил: - Оооо, не, докторе, само двадесет и четвърти! Как да се избавите от въшки. Смесвате внимателно добре стрит тухлен прах с червен пипер. С получената смес поръсвате заразеното място. Начин на действие: както се разхожда, въшката, без да иска, вдишва от червения пипер, кихва, удря си главата в тухлата и се утрепва сама! Полицията издирва злосторници, направили клип с химна на МВР в изпълнение на самия вътрешен министър. Гаврата е, че в началото не се забелязва разликата между Веселин Маринов и Цветан Цветнов, чак като си сваля фуражката министъра, а припевът се изпълнява лично и много категорично от Бойко Борисов... Жена при стоматолог. Лежи и зяпа, а стоматолога бърника нещо в устата и. Звънва телефона на жената. Един път, втори, трети... Накрая на стоматолога му писва и вдига телефона: - Ало, ти кой си! - Мъжът й! - Аааа... Виж сега какво, устата й е заета и не може да говори, аз ей сега ще свърша, после тя ще се изплюе и ще ти се обади...