Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Върви си вълка из гората и гледа заека се задава тичайки и си вика : - Едно, три, едно, три ... - Абе заек, защо викаш едно, три бе? - Толкова ми се чука, че две не виждам.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Защо жените след като заредят автомобила не изтръскват пистолета? - Че откъде ще имат този рефлекс?
Бисери
03.10.2017
3,240 прегледа
Следващ →
Още вицове
Първо ще ти гризна ушенцата, после ще ти оближа цялото тяло, завършвайки с пръстите на краката. Господи, обожавам шоколадови зайци.
Трима дебели германци били в България.Искали да научат бълг.език.Отишли на пазар и чули едни деца да им викат ТРИМА ДЕБЕЛИ ГЕРМАНЦИ.......Те научили това!На другия ден пак отишли на пазар там чули ЗА ДВА ПАКЕТА СЕМКИ..... И това научили!Били на кино и там чули РАЗ,ДВА,ТРИ БУМ В СТЕНАТА!!!И това научили.Имало мач и чули някви да викат УРА УРА УРА!!!И това научили!!След няколко дена видели една умряла жена на улицата!Полицая ги питал:Кой уби тази жена?-те му отговорили.ТРИМА ДЕБЕЛИ ГЕРМАНЦИ,ТРИМА ДЕБЕЛИ ГЕРМАНЦИ!!За какво я убихте?ЗА ДВА ПАКЕТЯА СЕМКИ,ЗА ДВА ПАКЕТА СЕМКИ!!Полицаят ги пита:Как я убихте?РАЗ,ДВА,ТРИ БУМ В СТЕНАТА!!!Полицаят им вика:Отивате в затвора!!УРА,УРА,УРА!!!!!
Циганка звъни по телефона в \"Бърза помощ\": - Ало, елате бързо, едно от децата ми глътна игла! Дежурният лекар тръгва към линейката, а телефонът отново звъни: - Ало, \"Бърза помощ\" ли е? Няма защо да идвате - намерих си друга игла…
- Иване! Котката ни се е изпикала в обувките! - Какво? Ах, мръсна гадина! Ще я убия! - Ама не в твоите, а на мама! - Ааа, я и дай малко филе!
- Ама жена, как може да ми се караш че имам любовна история със секретарката ми... ние с нея нямаме нищо общо, даже обичаме различни хора: тя обича мене, а аз - нея.