Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена отишла на лекар и се оплакала, че постоянно се чувства уморена. - Колко често правите секс? - попитал докторът. - Всеки понеделник, сряда и петък - отвърнала жената. - Е, може би трябва да почивата в сряда. - Не мога - това е единствената вечер, в която съпругът ми си е вкъщи.
Лекари 3,922 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Струва ми се, че не съм се наспал. - Всяка сутрин го казваш това. - Да, но не всяка сутрин слагам майонеза в кафето. - Отдавна ли карате ски, госпожице? - О, да! Вече цял час, защото не мога да ги спра... Гинеколог към пациентка: - Водите ли активен полов живот? Пациентката: - А, не, просто си лежа отдолу. -Струва ми се, че жена ми иска да се разведе с мен. - Защо така мислиш? - Вчера доведена гости една нейна приятелка. - И какво от това? - Как какво от това?! Нямаш си представа колко е красива! В едно село, където нямало никакви престъпления, се случило да изчезне колелото на попа. И понеже тогава в селата най-много се уважавали попа, кмета и даскала, попа извикал даскала и кмета при себе си и се оплакал, че някой му е откраднал колелото. Даскалът много се учудил и рекъл: - Попе, аз съм учил всички хора в туй село и ги познавам, добри хора са, едва ли някой от тях ти е откраднал колелото. Но ако все пак някой го е направил, вземи да прочетеш десетте Божи заповеди на неделната литургия, и който го е взел, ще се разкае и ще ти го върне. Послушал го попа и прочел десетте Божи заповеди на литургията. На следващия ден даскала среща попа да си кара колелото. - Какво става, попе, май са ти върнали колелото? - А, бе не, бе... Докато четях, като стигнах до седмата заповед, която гласи "Не прелюбодействай", и се сетих къде съм си оставил колелото...