Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Звъни телефонът в полицията. Вдигат го и от слушалката се чува: - Ало, има един умрял кон на Дон... Дон... Дон... - На "Дондуков" ли? - Не. Минават десет минути и телефонът пак звъни: - Ало, има един умрял кон на Дон... Дон... Дон... - На "Дондуков" ли? - Не. Минава половин час и телефонът отново звъни: - Ало, има един умрял кон на Дон... Дон... Дон... - На "Дондуков" ли? - Да! Едвам го домъкнах!
Животни 3,213 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скъпи, за 14-ти февруари съм планирала изненада! Ще гледаме вкъщи осминaфиналите на Шампионската лига, а после секс! - Обичам те! Урок. Учителката проверява домашните: — Петърчо, къде ти е домашната? — Ами вчера бях болен, не можах? — Хич не се опитвай да ме лъжеш – двойка. Ами ти, Стефчо? — Ами баба ми почина? — Не се опитвай да ме разчувстваш! Две. Иванчо? — Ами вчера брат ми се върна от затвора, та празнувахме? — Хич и не опитвай да ме плашиш с брат ти. Три. Вечер. Мъж се прибира тичешком от работа и без да каже дума започва, да си събира багажа. Жена му: - Мили! Какво се е случило? Къде отиваш? - В Никарагуа!!! - Защо? - Защото, там жените за всяко чукане дават по три долара на мъжа! Жената скача и бързо започва да си събира и тя багажа. Мъжът: - А ти къде? - В Hикаpагуа! - Защо??? - Искам да видя, как ще живееш със шест долара месечно. - Защо плачеш? - Изгониха ме от университета? - Не плачи! Войниците не плачат! Седи една баба, гледа по телевизията новините на БНТ и плаче. Влиза внучката и пита: - Бабо, защо плачеш? - Искам да живея в България. - Но нали живееш в България!!! - Искам да живея в тази България, която показват по телевизията.