Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама приятели умирът единия отива в Рая, а другия в Ада. Този от Рая вика на Господ: - Господи може ли да отида да видя приятеля ми в Ада? Господ му вика: - Можеш, но за малко! Когато отишъл в Рая видял приятеля си на масата с чаша уиски и красива жена в леглото. И му вика: - Абе аз сам в Рая и не сам така добре като тебе. А той отговаря: - Абе то чашата с дупка, жената без дупка...
Разни 1,849 прегледа
Следващ →

Още вицове

Българин влиза в турска дискотека с потник ка който пише "Турците имат 3 проблема". Приближава се един турчин и го поразбутва: - Какви проблеми имаме бе? - Това е първият ви проблем - много сте раздразнителни. След малко много турци наобиколили българина. - Какви проблеми имаме бе? -пак същият. - Това ви е вторият проблем - когато не можете да разрешите сами проблемите си винаги викате някои. След известно време българинът си тръгнал, а отвън го чакали същите турци и всичките с ножове. - Това ви е третият проблем - на престрелка винаги идвате само с ножове. Въпрос: Защо руският народ е корав? Отговор: Ами, защото умира от студ! Бяла жена ражда негърче. Виждайки бебето в ръцете на акушерката, казва с усмивка: - Моят мъж ще е много доволен! Толкова обича черния хумор!!! - Вярно ли е, че хората са произлезли от маймуните? - Абе, и аз гледам, че са останали съвсем малко маймуни... Лекар казва на новия си колега: - И запомни, няма здрави пациенти! Има само пациенти, които все още не са напълно изследвани.