Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Средната американска жена има размери 90-60-90... Само, че те мерят в инчове...
Черен хумор 1,813 прегледа
Следващ →

Още вицове

Колега, бихте ли го вдигнали? И го предайте на колежките отзад! Асистентка от УНСС Малко момиченце влиза в спалнята на родителите си и вижда как майката е яхнала бащата и се забавляват. Момиченцето любопитно пита: - Мамо, мамо, какво правиш? - А, нищо. Просто скачам върху корема на баща ти, че е надебелял. - Ама, мамо, не се престаравай. Ти като излезеш съседката идва и му го надува пак. По пътя към църквата младоженци загиват в катастрофа и се оказват пред вратите на рая. В очакване на Свети Петър те разсъждават, дали не е по-добре да се оженят в рая, така и така са били тръгнали да вършат тая работа.. Излиза по едно време Свети Петър и те го питат. Той се позамисля малко и казва: - Хм, не знам , не знам. Чакайте да проверя нещо. Влязъл свети Петър в рая, няма го една, две седмици и пак се появява. - Да - усмихнат казва той - можете да се ожените в рая. - Чудесно! Добре де, ами ако нищо не излезе от брака ни? Можем ли да се разведем? Лицето на свети Петър се налива с кръв и той крясва: - Абе вие, да не сте луди бе!? Две седмици обикалям из рая, да ви търся свещеник, мислите ли, че тук ще мога, да ви намеря и адвокат!?!! Вървял си заека в гората и на една поляна видял бутилка с водка. Казал си :А пиячка! Пил от водката и заспал. Вървяла си лисицата в гората и гледа на една полянка една бутилка водка и един заек и си вика : А пиячка и нещо за мезе! Пила от водката и заспала. Вървял си вълка през гората гледа водката, заека и лисицата и си вика: А пиячка, мезе и нещо за до ебаване! Пил от водката и заспал. Вървяла си мечката през гората и видяла на поляната една водка, еидн заек, една лисица и един вълк налягали и си вика: А пиене, мезе, нещо за до ебаване и нещо за до набиване! Пила от водката, паднала и заспала. Събудил се заека след малко погледнал до него и видял водката, лисицата, вълка и мечката налягали и казал: Ей кат са напия не знам ко прая! ! ! Бойко Борисов има много модерен цифров фотоапарат и снима много с него. Но досега е ползвал само режим за снимане автопортрет.