6:00 сутринта.... студент лежи на бара с чаша в ръка... до него лежи още един в същото положение... единия се усмихва на другия и му вика...
- Аеее знаиш ли какво е да имашшш хиляди левове и да няма с кого да ги споделиш?
- Ммммм , не незнам..
- И аз не знам..
Баща от малко село решава да посети сина си студент в столицата. Намерил общежитието му и попитал портиера:
- Тук ли живее Иван Иванов?
Портиерът отговоря:
- Да, тук живее. Оставете го да изтрезнее малко пред вратата и аз по-късно ще го внеса вътре!